header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Zarabianie pieniędzy w internecie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
☞Zacznij swoja przygodę z zarabianiem przez internet✔ - [1] 12-10-2012, 02:51
Quote
SurfBar I-Gagnant la barre : dowody wypłat , opis poradnik , triki wskazówki , opinie , bugi , inwestowanie , zarabianie przez internet , praca w sieci , praca dodatkowa

Zarabianie przez internet? Z tym serwisem może zarabiać każdy. Przekonaj się sam!
Zaprezentowany tutaj program jest aktualnie najlepszym na świecie serwisem typu SurfBar umożliwiającym zarabianie w internecie.

Krótko o tym czym są serwisy typu surfbar:
Surfbar jest to program komputerowy instalowany dobrowolnie na komputerze użytkownika. Po zainstalowaniu niewielkich rozmiarów oprogramowania (około 1 mega) ukazuję się na monitorze mała ramka w rogu ekranu w której migają reklamy. Są to małych rozmiarów reklamy banerowe więc nawet osoby z bardzo wolnym łączem internetowym mogą korzystać z programu.

Jak to wygląda w praktyce:
Surfbar jest identycznych rozmiarów jak poniższy baner. Ustawienie Surfbara możemy dopasować do swoich potrzeb przykładowo umieszczając go w prawym dolnym rogu aby nie utrudniał korzystania z naszego komputera.Za co otrzymujemy wynagrodzenie:
Głównym założeniem programów typu Surfbar jest wynagradzanie swoich użytkowników za oglądanie reklam w zainstalowanej ramce (otrzymujemy wynagrodzenie za każdą ukazująca się reklamę banerową; czas wyświetlania się 1 banera reklamowego trwa 1 minutę).
Jest to tylko jedna z wielu metod zarabiania ponieważ program umożliwia nam po zalogowaniu się na swoje konto w serwisie dodatkowo zarabianie poprzez:

- System płatnych kliknięć- w tej sekcji znajduje się lista banerów reklamowych po kliknięciu w jeden z nich otwiera nam się nowa zakładka z reklamowaną stroną www oraz u samej góry strony licznik (30 sekund) gdy licznik dojdzie do zera otrzymamy wynagrodzenie po czym możemy zamknąć zakładkę i kliknąć w kolejny baner reklamowy.

- System płatnych ofert- jest to bardzo rozległa sekcja umożliwiająca zarabianie na "zadaniach internetowych". Zadań jakich możemy się tam spodziewać: Oglądanie filmów na YouTube, Rejestracja na innej stronie www forum czy grze przeglądarkowej, Inwestycje refundowane- zakup jakiegoś towaru usługi w internecie za co otrzymujemy częściowy zwrot inwestycji lub wychodzimy na inwestycji na plusie (wybór metody zarabiania na Inwestycjach refundowanych polecam użytkownikom zaawansowanym).

- Bonus za klik- jest to forma dodatkowego zarobku mająca na celu zwrócić naszą uwagę na reklamy ukazujące się w ramce. Średnio co 1h w ramce ukazuje się specjalny baner (wygląd banera zaprezentowany poniżej) jeśli go klikniemy otrzymamy dodatkowe wynagrodzenie.

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie- Darmowe i płatne gry- w serwisie mamy także dostęp do 3 gier darmowych oraz 3 gier wymagających inwestycji aby spróbować w nich szczęścia (wśród nich znajdują się takie gry jak poker, zdrapki, koło fortuny)

- Program partnerski- serwis umożliwia nam także zarabianie na jego promowaniu. Po rejestracji otrzymujemy unikalny Reflink który możemy np wysyłać znajomym z zaproszeniem do serwisu. Każda osoba która dołączy do serwisu z twojego reflinku przyniesie ci dodatkowy dochód w postaci 20% tego co sama zarobi. Serwis posiada dwu poziomowy Program partnerski co oznacza w praktyce że jeśli ty poleciłeś program koledze i on tez zacznie wysyłać swój reflink swoim znajomym z zaproszeniem do serwisu i jeśli ktoś się zapisze z jego reflinku to ty otrzymasz 5% z tego co zarobi ta osoba.

Najlepiej obrazuje to zaprezentowana poniżej grafika, gdzie złoty człowieczek to Ty, osoby poniżej to Twoi koledzy, z których zarabiasz 20%, a osoby jeszcze niżej to znajomi Twoich znajomych, z których zarabiasz 5% z tego, co sami zarobią.
Szczegóły dotyczące systemy wynagradzania oraz wypłaty:
W serwisie za wszystkie wykonywane akcje, usługi, gry, surfing itp otrzymujemy wynagrodzenie punktowe które z kolei każdego pierwszego dnia miesiąca są one przeliczane na prawdziwe pieniądze i co miesiąc nieznacznie się zmienia średni kurs wymiany wynosi 10000 punktów= 1 Euro. Minimalną kwotę jaką możemy zgłosić do wypłaty to 15 Euro.

Mini-Poradnik jak zacząć w 4 prostych krokach:
1.Zapisz się na: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

2.Pobierz małą ramkę w której będą migały. reklamy
3.Zarabiaj za każdą minutę gdy ramka jest uruchomiona!
4.Zaloguj się na swoje konto w serwisie i zarabiaj dodatkowe punkty.

Dodatkowe informacje dla inwestorów:

Aby szybko zwiększyć zyski jakie oferuje serwis możemy nabyć tak zwane kody I-pass za które można zapłacić środkami zewnętrznymi lub za środkami zgromadzonymi w serwisie. Zakupione kody możemy zainwestować w:
- Loteria Poleconych- W przypadku gdy nowy użytkownik rejestruje się ze zwykłego linku a nie z reflinku, odbywa się losowanie wśród wszystkich uczestników loterii poleconych. Jeżeli zostanie wybrany Twój kupon, wygrywasz poleconego i stajesz się jego sponsorem! Im więcej kuponów kupisz tym większą masz szansę na wygranie poleconych.

- 6 różnorodnych gier- dzięki kodom I-pass mamy dostęp do wszystkich gier oferowanych w serwisie a ilość szans nas nie ogranicza mamy tyle szans ile zainwestujemy kodów I-pass.

- Dodatkowo im więcej I-Pass wykorzystasz w grach i w loterii poleconych tym bardziej będziemy nagradzać Twoją aktywność na stronie. Dlatego Twój status VIP uzależniony jest od liczby I-Pass kupionych i wykorzystanych na stronie przez okres 30 dni.
Korzyści z podnoszenia statusu VIP zostały zaprezentowane na poniższym obrazku:

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


__________________
NAJLEPSZY SERWIS DO ZARABIANIA!

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 563


MAXMINI jest nieaktywny

 
- [2] 12-27-2012, 01:23
Quote
Najświeższy dowód wypłacalności serwisu:


__________________
NAJLEPSZY SERWIS DO ZARABIANIA!

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Senior Member
 
Awatar MAXMINI
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Postów: 563


MAXMINI jest nieaktywny

 
- [3] 03-19-2014, 13:16
Quote
Oferuję możliwość zarobienia pieniędzy. Osoby zainteresowane proszę zajrzeć tu http://moneygift.eu/?usr=agata1989 w razie pytań, proszę o kontakt Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Postów: 47


agata212 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Tags
dowody wypłat , opinie , poradnik

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik MAXMINI SurfBary 5 09-11-2012 17:39
SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik MAXMINI Zarabianie pieniędzy w internecie 2 08-03-2012 16:53
SurfBar I-Gagnant la barre ✔ dowody wypłat ✔ opis ✔ poradnik MAXMINI Zarabianie pieniędzy w internecie 11 07-11-2012 20:09
Chcesz zacząć przygodę z zarabianiem w internecie i się nie sparzyć od razu?Dobrze tr kronic GPTR - Get Paid To Read 0 04-07-2011 13:58
Chcesz zacząć przygodę z zarabianiem w internecie i się nie sparzyć od razu?Dobrze tr kronic Zarabianie pieniędzy w internecie 0 04-07-2011 13:47


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:48.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki