header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Zarabianie pieniędzy w internecie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
zarabiaj poprzez klikanie reklam - [1] 11-08-2010, 08:52
Quote
chciałbym przedstawić kilka sprawdzonych przeze mnie stron w których dzięki klikaniu na reklamy można zarobić pięniądze na drobne wydatki

pierwsza z nich to Puls reklamy
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


a oto krótki opis strony:
Puls Reklamy to kolejne dzieło najbardziej rzutkiego spośród polskich webmasterów get-paid: Pampersa. Jak na jego program przystało, z góry można stwierdzić, że firma będzie murowanym hitem w świecie zarabiania.

System zadebiutował we wrześniu 2008 roku i od początku wprowadził kilka drobnych acz miłych innowacji. Przede wszystkim nie każe podawać nam swoich danych osobowych, co stanowi novum wśród programów do zarabiania. Do tej pory konieczność wypełniania rubryczek zawierających swój adres było tyle uciążliwe, co całkowicie bezsensowne zważywszy na fakt, że do niczego nie było to potrzebne.
Kolejna innowacja to przepis sprawdzony ze starszego brata firmy Świata Reklam: minimalne timery w "zaliczaniu reklam".

Firma oczywiście postawiona jest na skrypcie CC z charakterystycznym układem menu. Wartość płatnych maili wynosi od 1 gr wzwyż zaś w sekcji płatnych banrerów - od 0,25 gr.

Standardowo oprócz odbierania e-maili Puls Reklamy oferuje nam:
sekcję płatnych bannerów
sekcję klików konkursowych
PTP

Uwaga na zaznaczanie swoich zainteresowań w profilu! Wśród nich znajdują się pułapki na nieuważnego czytelnika, których zaakceptowanie będzie oznaczało likwidację konta, jak np.:
Będe oszukiwał
Nie rozumiem po polsku

drugą stroną jest: Imperium reklamy
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


i także krótki opis strony:
ImperiumReklamy to polska firma mailowa, która narodziła się 11 sierpnia 2004 roku. Już w chwili startu systemu można mu było wróżyć świetlaną przyszłość. Znana osoba webmastera (RenoirDaniel), skrypt CC oraz faktyczny brak konkurencji (wówczas istniał jedynie Bank Macieja) dało firmie doskonały początek.
Po kilku latach prosperity, firma popadła w lekkie zapomnienie - zarówno użytkowników, jak i samego właściciela. Przejęcie systemu przez Pampersa jesienią 2008 roku rokowało jednak wspaniałe perspektywy na przyszłość i zostały spełnione co do joty! System znajduje się w czołówce polskich firm, zaś od stycznia 2009 roku zmodyfikowane warunki zamiast pogorszyć - polepszyły warunki uczestnictwa (mniejsze minimum, podwyższenie poziomów poleconych itp), co samo w sobie jest ewenementem w świecie get-paid!

Maile z Imperium Reklamy przychodzą bardzo często, choć niekiedy niesystematycznie. Nierzadko mamy do czynienia z 2-dniową przerwą po której zawaleni zostajemy pocztą z firmy. Wartość linków stanowi zwykle 1 gr, choć nierzadko spotykamy się też z linkami po 2,3,4 a nawet 5 groszy.
Firma nie szczędzi nam również maili punktowych - za uzbierane punkty możemy wykupić reklamę.
Sama poczta e-mail to nie jedyne źródło dochodów. Powiększymy je dzięki:
sekcji płatnych bannerów
sekcję platnych zadań
sekcji linków punktowych
sekcji płatnych zapisów
AutoSurfie
Jeśli na coś możemy utyskiwać, to jedynie na system poleconych, który mieści się w średniej. Chciałoby się ciut więcej...
Uwaga na zaznaczanie swoich zainteresowań w profilu! Wsród nich znajdują się pułapki dla nieuważnego czytelnika, których zaakceptowanie będzie oznaczało likwidację konta, jak np.:
Jestem Oszustem
Usuńcie Moje Konto
Nie Umiem Czytać

kolejną i ostatnią sprawdzoną przeze mnie stroną jest Zielony mail
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


i krótki opisik
Zielony Mail powstał równocześnie z firmą NetKieszonkowe, juz na samym starcie zyskując sporą konkurencję. Mimo to dzięki skryptowi CC i płatnej domenie - co wówczas nie było normą - znalazł się błyskawicznie się w czołówce polskich firm.
Po kilku latach prosperity, system dotknęły chude czasy, związane z brakiem zainteresowania dla swojego "dziecka"przez właściciela. Doszło do tego, że okres oczekiwania na wypłaty przekraczał rok czasu. Co więcej - nadal nie wiadomo, co byłoby z realizowaniem tych zobowiązań, gdyby nie spektakularnie przejęcie firmy. W listopadzie 2008 roku przeszła ona w "czułe" dłonie Pampersa, który z pewnością wyprowadzi firmę znów na szczyt rankingów polskich systemów get-paid. .

Obecnie, codziennie liczyć możemy na 1-4 maile zwykle o wartości 1 gr. z niewielkim timerem i bez potrzeby żmudnego wbijania tuning numberów.
Standardowo oprócz odbierania e-maili w ZielonyMail zarobić możemy na:
sekcji płatnych bannerów
sekcji linków konkursowych
sekcji PTP


Uwaga na zaznaczanie swoich zainteresowań w profilu! Wsród nich znajdują się pułapki dla nieuważnego czytelnika, których zaakceptowanie będzie oznaczało likwidację konta, jak np.:
Usuńcie moje konto
Nie znam języka polskiego

Naprawdę sprawdziłem te stronki i już po dwóch tygodniach na moje konto wpłynęły pierwsze pieniążki może były nie wielkie ale zawsze to coś

Zapraszam do wypróbowania nic na tym nie stracisz a możesz tylko zyskać
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 1


duce84 jest nieaktywny

 
- [2] 12-29-2010, 20:48
Quote
Myślisz, że zarabianie kasy w internecie jest niemożliwe? Mylisz się.
ImperiumReklamy.com to jedna z najlepszych metod w Polsce do zarabiania kasy. Przez 3 dni mam ok 0,45 zł, codziennie nawet do 6 maili{minimum za maila to 1gr aż do 6 gr!!!), płatne linki o wartościach od 0,5gr [jest ich ok 7-8 na dzień]. Jeżeli chcesz się zarejestrowac kliknij w poniższy link!

Link: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Postów: 77


Grochu jest nieaktywny

 
- [3] 06-19-2011, 16:01
Quote
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Postów: 3


ilas jest nieaktywny

 
- [4] 07-14-2011, 09:28
Quote
Przedstawiam łatwy i szybki, a przede wszystkim pewny sposób na zarabianie pieniędzy przez Internet korzystając z „surfbaru”.Przeczytaj tekst do końca, aby naprawdę się przekonać, że to się opłaca!!!Co to jest surfbar? Główną jego ideą jest połączenie interesów reklamodawców i reklamobiorców tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Reklamodawcy - by skutecznie docierali do swojego klienta. Reklamobiorcy - by oprócz codziennej pracy z komputerem mieli możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy. Nie polega to na pustym klikaniu w reklamy. Otóż surfbar to mały program (o wymiarach około 500x80 pixeli), po uruchomieniu którego oglądamy banery reklamowe i zarabiamy punkty. Punkty te są przeliczane zazwyczaj pierwszego dnia każdego miesiąca na prawdziwe pieniądze (najczęściej Euro, rzadziej Dolary). Po uzbieraniu minimalnej kwoty mamy możliwość wypłaty pieniążków na nasze konto w banku internetowym (zazwyczaj PayPal'u i alertPay'u), a następnie na konto w polskim banku.


Trzeba się zarejestrować korzystając z linku -Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

• Dlaczego z tego linku? Wyjaśnię niżej.
• Po zarejestrowaniu się musimy odebrać email i dokonać potwierdzenia rejestracji, a następnie ściągnąć i zainstalować program postępując zgodnie z instrukcjami na stronie.
• Po zainstalowaniu programu uruchamiamy go i od tej chwili zaczynamy zbierać punkty. ( Oznaczenia na programie:
$ - Panel użytkownika, po jego naciśnięciu automatycznie program loguje nas na stronie surfbaru.

- Naciskamy aby przesunąć baner

x Naciskamy aby wyłączyć baner)W jaki sposób zdobywać punkty i pieniądze?

Punkty można zdobywać na kilka sposobów:
• Przede wszystkim trzeba mieć włączony baner
• Można też zbierać punkty bonusowe z menu BONUS znajdującej się na stronie:
1. Bonus za kliki - zarabianie bonusowych punktów przez klikanie w banery znajdujące się w tej zakładce. Są stałe banery, w które można klikać codziennie oraz takie, które pojawiają się co jakichś czas (kilkanaście razy dziennie), więc warto sprawdzać (odświeżać) tę zakładkę.

2. Bonus za Surf - Z "Surfer Bonus", możesz wygrać punkty bonusowe kilka razy dziennie.
Klikasz, wygrywasz ! Od 1 do 1000 punktów lub jeden 20$Pass do wygrania za każdy klik ! Wystarczy obserwować swój baner, jeżeli zobaczycie na nim obrazek z dużym, żółtym, migającym napisem „SURFER BONUS” wystarczy kliknąć w baner.

3. Mail Bonus – Punkty otrzymujemy za klikanie w linki reklamowe (Najlepiej klikać je ze strony, ale przychodzą także na Wasz email podany podczas rejestracji konta)

• GRY – w tej zakładce znajdują się gry, w których możesz wygrywać punkty oraz pieniądze:

1. Super Polecający – Aby zagrać w to potrzebujesz 20$Pass (możesz go kupić przez zakładkę 20$Pass znajdującą się u góry, lub wygrać klikając w „SURFER BONUS”) W tej grze można zdobyć bardzo dużo punktów, w krótkim czasie, ponieważ dzielisz punkty za wszystkie aktywne banery użytkowników w danej chwili.

2. BingoSurf – Gra w bingo. Codziennie dostajemy 1 darmowy kredyt na grę. Można wygrać: Darmowy kredyt na grę, 10 centów, 1 dolara, 20$Pass, lub BingoJackPot czyli kilkaset lub kilka tysięcy dolarów.

3. Koło Fortuny – Codziennie dostajemy 2 darmowe kredyty. Zakręć kołem przez naciśnięcie przycisku poniżej. Kiedy koło zatrzyma się na trójkącie, twoje osiągnięcie jest natychmiastowo znane. Lista nagród: 1 kredyt, 10 centów, $ 1, 1 20$Pass lub jackpot.
• Teraz najlepsze – Punkty od poleconych. Możesz otrzymywać 10% punktów od swoich poleconych. Jest 10 poziomów poleconych i Ty możesz otrzymywać punkty nawet od poleconych z 10 poziomu. Jak to działa? To tak zwana piramida. Otóż Ty możesz zdobyć 10 poleconych na pierwszym poziomie, każdy z Twoich poleconych też może zdobyć 10 poleconych i tak do 10 poziomu poleconych:
1. Poziom – max 10 poleconych

2. Poziom 10x10 = max 100 poleconych

3. Poziom 100x10 = 1000 poleconych

W ten sposób dochodzimy do 10 poziomu. Oczywiście poleceni z wszystkich poziomów się sumują. Dlatego warto jest polecać ten serwis używając swojego linku polecającego, który znajduje się z MENU -> Poleceni -> Linki i Banery.Rejestrując się z mojego linku nic nie tracisz, a ja po zarejestrowaniu pomagam w znajdowaniu nowych poleconych, ponieważ tak samo jak Tobie tak i mi zależy aby moi poleceni znaleźli swoich poleconych, bo na tym działa „piramida”.
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sieOczywiście bez poleconych zarobimy od kilku do kilkunastu dolarów, a z poleconymi zarobki wzrastają nawet do kilkuset dolarów.


Serdecznie zapraszam!

MyPay oficjalnie wystartowało 1 lipca 2011 roku. W serwisie zarabiamy za wykonywanie akcji. Samo wykonywanie akcji i poruszanie się po serwisie jest intuicyjne i bardzo proste.

Za akcje do wykonania w serwisie otrzymujemy od 0,20gr nawet do 5 zł.

Za polecanie serwisu otrzymamy 10% od zarobków poleconych na 3 poziomach.

Minimum do wypłaty to 7,50 zł realizowane na konta bankowe i paypal.

Link:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Serwis wystartował stosunkowo bardzo niedawno ! co za tym idzie bardzo łatwo złapać poleconych do serwisu. Zaraz po rejestracji mamy do wykonania około 18 akcji za które możemy zarobić około 10 zł i zlecić pierwszą wypłatę.BuxSecure

Bardzo dobry bux z wysokimi parametrami. Właścicielem jest zaufany Admin wspaniałego 'InfinityBux' i 'TVIPTC'.

Statystyki:


za kliknięcie własne: 0,0010$ - 0,02$
za kliknięcie poleconego: 0.005$
Minimalna ilość reklam: 4
Minimum do wypłaty: $2
Max. poleconych direct: 30
Max. poleconych rented: 300
Rodzaj wypłaty: Natychmiastowa
Obsługiwane konta: AlertPay, LibertyReserve

Zapisz się: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Witam!
Chciałbym polecić wam bux InfinityBux!
No więc do rzeczy:
-0,01$ za klik
-0,005$ za poleconego
-Wypłata od 10$ (no niestety) na zarówno Paypal jak i Alertpay


Link:

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


TVIPTC

Bardzo dobry bux z niezłymi parametrami. Właścicielem jest Admin wspaniałego 'InfinityBux'.

Statystyki:

za kliknięcie własne: $0.01
za kliknięcie poleconego: $0.0025
Minimalna ilość reklam: 3
Minimum do wypłaty: $4
Max. poleconych direct: 55
Max. poleconych rented: Brak Limitu
Rodzaj wypłaty: Natychmiastowa
Obsługiwane konta: AlertPay, LibertyReserve


Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Postów: 14


Bobek jest nieaktywny

 
- [5] 07-15-2011, 21:34
Quote
Polecam:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
- chyba najlepsza stronka
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Postów: 3


polak5335 jest nieaktywny

 
- [6] 09-11-2013, 16:05
koczapus
Quote
Witam!
Ja polecam dwa serwisy do zarabiania powiedzmy, że przez klikanie

Pierwszy z nich to Sejfik :

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Drugi to Imperium Reklamy :

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Mój sposób zarabiania polega na tym, że kupuję w Sejfiku reklamę: Punktowo- konkursowe kliki - PTC o wartości 1pkt - 20000 wejść/4sek (tylko do PTP)
Reklama kosztuje 9zł (czasem są promocję, z których korzystam)
Dzięki tej reklamie promuje PTP zarówno stronę Sejfika jak i Imperium Reklamy.
Zarobek to mniej więcej 13zł (Sejfik) i 14zł (Imp.)
Co daje na czysto ok. 9zł. (13-9 + 14-9 = 9zł) za "nic nierobienie" (bo samemu nic nie trzeba klikać, może od czasu do czasu). Czas wyklikania reklam to niecałe 2 miesiące.
Oczywiście są też inne sposoby zarabiania
Polecam, bo lepsze to niż nic

Pozdrawiam
koczapus
Guest
 
Postów: n/a 
- [7] 09-11-2013, 18:05
Quote
Witam,

Jeśli lubicie klikać i zarabiać nic nie inwestując to polecam WomVegas, wystarczy założyć darmowe konto na Twitterze i klikać gotowe teksty czyli tak zwane (tweety) na womvegas rejestrujemy się na tej stronce za darmo Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
i kaska już na nas czeka do wyklikania, która automatycznie zostaje dodana do naszego konta, klikamy trzy (tweety) a po ich kliknięciu klikamy w link (Click Here Get Three More Tweets) w ten sposób pojawiają się 3 nowe (tweety) i tak możemy bez końca, zarobione pieniądze można wypłacić na Payzę, kartę i inne sposoby , zarabiamy też na poleconych.

Tak wygląda mniej więcej stronka gdzie klikamy swoje (tweety) robimy to w trzech krokach i powtórka itd.

Home


Instant Cash Clicks - Current funding is: $656.13

FAQ (Frequently Asked Questions)

How to earn money: Click all three links below that say "Tweet Link". Then refresh this page and get three more links to click. When anyone visits the business listing FROM TWITTER you will earn money. You can see instant results for your earnings at the top left in the green area. It is real time results.

Good news!! Now FREE Sales Agents can make money by referring friends to use Instant Cash Clicks on two levels! When friends join with you as their sponsor at womVegas.com and use Instant Cash Clicks you will earn money everytime they earn money with Instant Cash Clicks. These people would be on your level one. When your friends refer their friends to use Instant Cash Clicks you will earn money everytime they earn money with Instant Cash Clicks. These people would be on your level two. You will earn 1/30th of what we pay your friends and your friend's friends. To refer friends send them to your personal referral page with this link:


After you click the three links below please REFRESH this page to get three NEW links

Step #1 Tweet link 336,000 variations Click Here Get Three More Tweets
Tracy in Columbus Ohio favors ZenCha Tea Salon at WomTown >> FREE local listingStep #2 Tweet link 336,000 variations
New website >> Lee in Columbus Ohio defends ZenCha Tea Salon at WomTownStep #3 Tweet link 6,277,348 variations
Expand your reach >> ZenCha Tea Salon >> an Asian Fusion restaurant in Columbus Ohio. Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Pozdrawiam i życzę miłej zabawy

Ostatnio edytowane przez Guliwier : 09-11-2013 - 18:08.
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Postów: 138

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Guliwier

Guliwier jest nieaktywny

 
- [8] 09-19-2013, 19:43
Quote
Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem programu MoneyMilioner.
Bardzo mi się to podoba i Tobie też to polecam! W programie tym zbierasz
punkty, które możesz zamienić później na pieniądze.

Zbieraj punkty (perły) za:
- Czytanie e-maili
- Wypełnianie ankiet
- Polecanie znajomych
- Rejestrowanie się w innych programach
- Kupowanie produktów
- I wiele więcej!

Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Do wypłaty potrzeba tylko 50 zł, a za każdego poleconego dostajesz aż 8
zł. Na pierwszą wypłatę uzbierałam w niecały tydzień. Druga wypłata
jest w trakcie realizacji.
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Postów: 78


Kornelia1 jest nieaktywny

 
Matrix PTC - [9] 12-21-2013, 21:20
Nie zarejestrowany
Quote
Jeśli interesuje Cię zarabianie dużych pieniędzy za klikanie w reklamy, to polecam Ci stronę Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
. Serwis w 100% wypłacalny. Musisz posiadać jedynie konto na Paypal lub Payza. Życzę wysokich zarobków (zarobki w euro).
Guest
 
Postów: n/a 
- [10] 12-22-2013, 18:15
Quote
Jeżeli masz troszkę wolnego czasu, który chcesz dobrze wykorzystać. Spróbuj:

Zbieraj punkty (perły) za:
- Czytanie e-maili
- Wypełnianie ankiet
- Polecanie znajomych
- Rejestrowanie się w innych programach
- Kupowanie produktów
- I wiele więcej!
Możesz również zagrać w bingo, albo w zdrapki. Nagrody są wysokie.
Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Do wypłaty potrzeba tylko 50 zł, a za każdego poleconego dostajesz aż 8 zł. Wypłaciłam już (a może dopiero) 200 zł. To nie jest zatem żadna ściema, a kieszonkowe, za które możesz sobie sprawić coś fajnego.

Polecam również rejestrację Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Pieniążki zbiera się głównie za wypełnianie ankiet i polecanie
znajomych.
Member
 
Zarejestrowany: May 2013
Postów: 78


Kornelia1 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zdobywaj nagrody poprzez klikanie !!! Ilendil Zarabianie pieniędzy w internecie 0 05-26-2010 16:01
latwe i szybkie zarabianie poprzez odbieranie maili i klikanie w linki azraele GPTC - Get Paid To Click 1 03-05-2010 21:43
ZARABIAJ NIE POPRZEZ KLIKANIE!!! NAWET 3000zł edytadianka Zarabianie pieniędzy w internecie 0 12-20-2009 23:25
praca klikanie meili reklam maczador Zarabianie pieniędzy w internecie 0 11-05-2009 19:53
zarabiaj na swojej stronie poprzez wyświetlanie reklam a nie tylko klikanie dominik020 Tematy ogólne. Pomysł na interes. Pomysł na biznes w internecie. Chałupnictwo. 0 07-27-2009 18:24


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 10:23.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki