header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Zarabianie pieniędzy w internecie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Drabina 20dollars2Surf - Zarób kilkanaście razy więcej niż zwykle! - [1] 03-24-2010, 10:34
Quote
BUDUJEMY PIRAMIDĘ (chcesz wiedzieć co to jest przejrzyj temat dalej) - CHCESZ DOŁĄCZYĆ TO POSTĘPUJ WEDŁUG ZASAD.


Moje gg: 21824145


ZASADY DOŁĄCZENIA DO PIRAMIDY I UCZESTNICZENIA W NIEJ
[b]1. Jesli ktoś chce do nas dołączyć, wystarczy że napisze posta typu: "chcę do was dołączyć", nic więcej, Wasz email jest mi nie potrzebny. Ja wysyłam Wam tylko na PW (prywatną wiadomość) link, z którego macie zrobic konto. [size=x-large]Aby znaleźć się w piramidzie trzeba, po zrobieniu konta, odpowiedzieć na wiadomość z linkiem (przez opcję "odpowiedz") i napisać w niej swój nick użyty w programie.[/size] A i nie musicie dawać ani tu ani mi na PW swojego linka ref. Ja go mam po tym jak zrobicie konto! I tak w zasadzie nic więcej nie musicie robić, tylko włączać program, zbierać punkty i polecać naszą piramidkę. Ja już postaram się o zebranie Wam poleconych!

2. W tym punkcie chciałbym wytłumaczyć Wam działanie piramidy bo nie dla wszystkich może to być jasne. Nie myślcie sobie że każdy ma (lub będzie miał) tylko po dwóch poleconych i tyle. Piramida tak działa, że poleconym jest KAŻDA osoba która jest pod Tobą - niekoniecznie zaraz pod Twoim nickiem. Polecony Twojego poleconego to też Twój polecony :P i to się tak ciągnie od Ciebie aż do 10 levelu. Na piramidzie narysowane są levele ale one są wzięte od mojego konta! Dla Was 1 level zaczyna się od Waszego nicka i aż licząc do 10 levelu wszyscy poleceni których zbierzemy pod Wami będą naliczać się dla Was (i jednocześnie dla innych osóB). Więc im więcej osób zbierzemy tym większe będą zarobki WSZYSTKICH! NIE TYLKO JEDNEJ OSOBY! Jeśli dalej nie rozumiecie to pomyślcie tak: jesteś Ty -> pod Tobą są dwie osoby (masz dwóch poleconych) -> od dwóch osób ida po dwie osoby (masz już kolejnych 4 poleconych, a Twoi poleceni także mają już poleconych)-> potem znowu po dwie osoby od każdego (i masz już KOLEJNYCH 8 poleconych, a Twoi poleceni z poprzednich poziomów tez mają już poleconych itd. itd.).

3. Jeśli polecacie komuś tą stronę i piramidę to kierujcie ją do TEGO forum. Nie dawajcie im tylko swojego linka żeby zrobiła konto, bo to Wam się nie opłaci. Im więcej zrobicie dla naszej piramidy tym więcej Wy będziecie mieć z tego! Jeśli nie rozumiecie dlaczego to napiszcie do mnie na PW ale wydaje mi się że to jest jasne po przeczytaniu punktu 2 bo im więcej "takich gałęzi" (choć to raczej do drzewka:P) ma nasza piramida tym więcej zarabiacie, a jeśli załatwiace ludzi tylko pod siebie nie dodajecie odnóg do piramidy a co za tym idzie mniej w przyszłości zarabiacie.

4. Proszę każdego aby polecał więc to forum i piramidę na zasadzie punktu 3. Macie przeciez konta na nk, na gg, na różnych innych forach, na różnych grach przeglądarkowych i innych, no i chyba macie znajomych którzy też chca zarobić? :P Proponuje zrobić też taką sygnaturę jak mam ja (chodzi tylko o informacje odnoście piramidy)
Aktualny wygląd piramidy:


W ramach wynagrodzenia za problemy kolejną osobę dopiszę do ciko1992.


Ogólnie o stronie:

20dollars2surf.com to francuski surfbar płacący w dolarach za oglądanie banerów reklamowych, obecnie jest najlepszą i najbardziej korzystną ofertą dla Polaków. 20dollars2surf.com posiada aktualnie ponad 50 tysięcy zarejestrowanych użytkowników i wypłaconych 50 tysięcy dolarów na konta PayPal.Oto “czysty link” do strony (robiąc z niego konto nie dołączasz do piramidy).

en.20dollars2surf.com

REJESTRACJA:

Krok 1
Wejdź na stronę z adresu podanego wcześniej lub dołącz do piramidy (wtedy postępuj zgodnie z instrukcją zawartą w zasadach)

Krok 2
Teraz pokazało Ci się okienko z napisem E MAIL
W puste miejsce wpisujemy swój e mail i wciskamy przycisk "Join us".

Krok 3
Program automatycznie przeniesie nas na stronę. Tam ściągamy programik
To proste, wciskamy napis "Installez 20Dollars2Surf(1,45 Mo)" i programik się ściąga.

Krok 4
Gdy już mamy ściągnięty program otwieramy go zmieniamy na język polski i klikamy "Dalej"
Pojawi się nam formularz który musimy uzupełnić.
Jak już to zrobimy klikamy "Dalej"

Krok 5
Na nasz mail powinna już dotrzeć informacja z hasłem które należy zachować (jest potrzebne do kolejnych logowań na stronie).

Krok 6
Na dole strony powinien być już włączony programik który za Ciebie zarabia jeśli nie to na pulpicie na pewno masz do niego skrót. Po prostu na niego najedź i włącz. Nie trzeba wpisywać do niego ponownie danych, program je zapisał, wystarczy go tylko włączyć.

KROK 7
Teraz już zarabiasz, miej włączony komputer i patrz jak co 1 min- dostajesz 1pkt. Max na miesiąc możesz mieć SAM z surfbara 10 000 pkt.
Punkty są przeliczane na pieniądze na początku każdego miesiąca.

Włączenie surfbara z bannerami to nie jedyny sposób zarobku na 20dollars2surf. Zarabia się tam za obejrzenie (jak w buxach) reklam w formie strony internetowej w zakładce CLICKS, za branie udziału w SURFER BONUS (tzw. CASHBAR CONTEST) i klikanie w płatne maile (otrzymujemy je na emaila który podaliśmy przy rejestracji )

Surfer Bonus to konkurs, w którym możesz zdobyć od 1 do 1000pkt. Kiedy zobaczysz przedstawiony poniżej baner w swoim surfbarze kliknij w niego, możesz stać się zwyciezcą nawet 1000 pkt.
Jeszcze mała pomoc w poruszaniu się po stronie głównej.

Najważniejsze słowa to:

points- punkty
clicks- dodatkowo płatne kliki (takie jak w buxach, klikamy, czekamy wyznaczony czas i dostajemy punkty)
Payment- wypłata
refferals- poleceni (jest ich aż 10 POZIOMÓW!!!)


Tutaj jest dowód wypłaty (niestety jeszcze nie mój gdyż odpowiedniej ilości punktów jeszcze nie mam, ale postaram się jak najszybciej go dodać):

Wypłacić pieniądze można na PAYPALA, a minimum do wypłaty to 20$.

Jeszcze takie podstawowe informacje:

STAWKA ZA 1000 PKT:
Aktualnie za 1000 pkt średnio otrzymujemy od $0.11 do $0.14. Dokładny przelicznik jest znany zawsze na początku każdego miesiąca, kiedy są wówczas przeliczane nasze punkty na prawdziwe pieniążki.

WERSJA JĘZYKOWA STRONY:
Nie ma wersji po polsku. Istnieją wersje strony po: francusku, angielsku, hiszpańsku, turecku, włosku, niemiecku i portugalsku.

ZMIANA POŁOŻENIA SURFBARA:
Surfbara nie da się zminimalizować ale da się go przesunąć w dowolne miejsce ekranu. Wystarczy kliknąć i przytrzymać taką jakby pauzę (poziomą kreskę ) która znajduje się z lewej strony bajeru pod znakiem $ a nad krzyżykiem


Dodatkowe zarobki:

[size=large]Bonus[/size]
- Clicks Bonus: Mamy 3 buxy, za które otrzymujemy po 10pkt.

- Surfer Bonus: Surfer Bonus to konkurs, w którym możesz zdobyć od 1 do 1000pkt. Kiedy zobaczysz przedstawiony poniżej baner w swoim surfbarze kliknij w niego, możesz stać się zwyciezcą nawet 1000 pkt.

- Bingosurf:
Na BingoSurf codziennie dostaniemy jeden kredyt na grę. Jeśli wszystkie numery będą w:
- jednej kolumnie- wygramy jeden kredyt
- dwóch kolumnach- wygramy 10 centów
- trzech- 1 dolar
- czterech- 1 SurfPass
- pięciu- Jackpot
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Postów: 1


harmax jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Refbackuj - 70 % zysku więcej pavixion Oferty RefBack 2 01-30-2010 09:37
Nowy Polski BUX Wyplacilem 2 razy sreeeny w temacie limiter Zarabianie pieniędzy w internecie 0 11-12-2009 21:43
Zarob 100zl i wiecej daktar89 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 11-08-2009 13:52
Zarób łatwo 150 zł i więcej! zarabiasz Zarabianie pieniędzy w internecie 1 11-02-2009 15:26


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 08:44.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki