header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Zarabianie pieniędzy w internecie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Klub lekko, Biznes na lata!!! - [1] 02-04-2018, 12:30
Quote
Witam serdecznie forumowiczów

Przeczytajcie uważnie Streszczenie filmu KLUB LEKKO
Ludmiła Aleksiejewa omówiła działanie KLUBU.
Żeby osiągac wyniki należy samemu dobrze poznac program i nauczyc zaproszone osoby.
Program działa już od 3 lat, nie ma ryzyka , jest stabilny, jest wypłacalny, ludzie zarabiają cały czas, z niskich wkładów dochodzimy do dużych sum.
Głowną misja Klubu jest nauczyć ludzi cieszyc się życiem, żyć w miłości i harmonii, zarabiać pieniądze, bo tylko wolny finansowo człowiek potrafi się cieszyć z sukcesów innych osób.
Odpowiednie nastawienie spowoduje czy będziemy bogaci czy nadal biedni, program jest dla wszystkich, którzy chca zmienic swoje życie.
Biznes składa się z trzech działów- etapów, działa na zasadzie sprzężenia zwrotnego ( zarabiamy na okrągło )
1. LEKKO
Przygotowuje do przejścia do kolejnych etapów ( GWARANT , BYSTRA ) i do zarabiania większych kwot.Na tym etapie uczymy się sami , uczymy naszych partnerów by prawidłowo postępowac i zarabiać konkretne pieniądze.
W LEKKO jest 5 stołów ( na każdym stole jest do zapełnienia 6 miejsc , zapełniamy swoimi klonami, klonami swoich poleconych lub ich poleconych.
Na pierwszym stole obowiązkowo kupujemy co tydzień klon za 1.1$ z czego 0.1$ ( dziesięć centów ) jest przeznaczone dla administracji są to koszty utrzymania programu.
Po zamknieciu pierwszego stołu zarabiamy 4$,( uzyskujemy po 1$ od każdej osoby z czterech, które sa na dole w matrycy ) .Te pieniadze z automatu otwieraja drugi stół,
Po zamknięciu drugiego stołu zarabiamy 16 $ ( uzyskujemy po 4$ od każdej osoby z czterech, które sa na dole w matrycy ). Te pieniadze z automatu otwieraja 3 stół,
Po zamknieciu trzeciego stołu zarabiamy 64 $ ( uzyskujemy po 16 $ od każdej osoby z czterech, które sa na dole w matrycy ). Te pieniadze z automatu otwieraja 4 stół.
Po zamknieciu 4 stołu zarabiamy ( 64x4= 256 $ ) czwarty stół jest pomostem do przejścia na 5 stół, po zamknieciu piątego stołu zarabiamy ( 256x4= 1024 $ ) jest to stół z którego już możemy wypłacać na swój portfel.
Żeby przyspieszyc dojście do piątego stołu wazne jest wspólne działanie w grupie , jest możliwość korzystania z narzędzi, na każdym ze stołów zaznaczamy miejsce, na którym chcemy żeby stanął klon, przyspieszy to zamknięcie stołu i spowoduje na przejscie dalej, w taki sposób pomagamy sobie a także i swoim poleconym do szybszego zamykania ich stołów.
Bardzo ważne jest po zarejestrowaniu zaprosic do programu ze swego linku 2 osoby, które tez będą miały po dwóch poleconych.
W LEKKO na pierwszym stole kupujemy obowiązkowo co tydzień jeden klon za 1.1 $,
Jest możliwość wejścia od razu na trzy stoły, zapraszac ludzi i kupowac klony możemy tylko na trzech pierwszych stołach.
Po zapełnieniu piątego stołu zarabiamy 1024 $ z tego 500 możemy wypłacic na nasz portfel, 24 $ zostaja na balansie do wykupu kolejnych klonów i za 500 $ wchodzimy do drugiego etapu GWARANT.
Po zamknieciu piatego stołu musimy spełnic pewne warunki, żeby iśc dalej, w profilu obowiązkowo wstawiamy swoje zdjecie, musimy napisac opinię, dlaczego weszliśmy do programu np. ,ze chcemy zarabiać, poznac ciekawych ludzi itp.Następnie rejestrujemy się do GWARANTA z linku naszego sponsora z LEKKO.Jeśli chcemy zmienic sponsora jest taka możliwość , piszemy do suportu ale obecny sponsor musi wyrazic zgode na zmiane sponsora.
2. GWARANT
różni się od LEKKO jest inny tu nie możemy nikogo zapraszać , tu zarabiamy już konkretne pieniadze na każdym z trzech stołów i możemy wypłacać, jeśli mamy odpowiednie kwalifikacje .( w Lekko mogliśmy wypłacac tylko po zamknięciu piątego stołu )
W Gwarancie sa trzy stoły, każdy w innym kolorze, każdy stół ma swoje inne zasady działania.
Na pierwszy stół wchodzimy za 500 $ po zamknieciu piątego stołu w LEKKO.
Po zamknięciu od lewej dwóch pierwszych pozycji przez naszych poleconych zarabiamy 500 $ i możemy wypłacac na swój portfel, ale jeśli te miejsca będą zamknięte przez inne osoby, zarobimy 500 $ ale nie wypłacimy, one będą na balansie, dlatego, żeby od razu zarabiac w Gwarancie musimy mieć kwalifikacje to znaczy mieć dwie osoby polecone w LEKKO, bo one dalej Ida za nami, a w Gwarancie nie możemy nikogo zapraszać.Jest jednak możliwość zarabiania musimy czekac aż inne osoby zapełnią nam wszystkie miejsca, wówczas program widzi i zarabiamy 2000 $ z tego 500 $ jest dla nas do wypłaty a 1500 $ idzie na otwarcie drugiego stołu ( fioletowego ) w Gwarancie.
Osoby, które za nami wchodzą nie sa naszymi poleconymi i tez nie maja poleconych, ich klony mogą być traktowane jako osoby polecone , tylko, ze wczesniej musimy pisac do suportu o zgode na takie potraktowanie.
Jeśli mamy dwie osoby polecone, to wszystkie nasze klony również maja kwalifikacje i nie musimy pisac do supportu. Dlatego bardzo ważne ,żeby już w LEKKO wszyscy mieli po dwóch poleconych.
Na drugim stole obowiązuja inne zasady, żeby wypłacac trzeba mieć zapełnione wszystkie pozycje, zarabiamy 6000 $, i jeśli mamy kwalifikacje zrobione na pierwszym stole, to do wypłaty mamy 1000 $ , jeśli brak kwalifikacji na pierwszym stole ten tysiąc dolarów pozostanie na balansie a pozostałe 5000 $ z automatu przechodzi na trzeci biały stół
Na trzecim stole też sa inne zasady, tu nie ma znaczenia kto zamyka nam miejsca, po zamknięciu pierwszego miejsca dostajemy 5000 $ do wypłaty, po zamknieciu kolejnych również mamy do wypłaty po 5000 dolarów. Po zamknięciu ostatniego miejsca nie wypłacamy 5000 dolarów, są reinwestowane i otwieraja kolejny biały stół . Tu idziemy zawsze za sponsorem , na pierwszym i drugim stole możemy korzystać z narzędzi, zaznaczamy miejsca , na ktore ma wpaść klon ( podobnie jak w LEKKO ), a na białym , trzecim stole nie możemy tego robic.
Bardzo ważna informacja, w GWARANCIE mamy dwa balansy – w Lekko był tylko jeden.
W Gwarancie od każdej wypłaty od razu jest potrącane 10 % na rozwój Klubu, np. zarabiamy 500 $ to z tego 50 $ potrąca , z 1000 $ potrącą 100 $ itd. Odpowiednio na wypłate dostaniemy 450 $ , 900 $ itd.
W GWARANCIE jest obowiązek rejestracji do BYSTRA , Zarobine pieniadze w Gwarancie automatycznie sa dzielone na dwa balansy, żeby wypłacać musimy najpierw zarejestrowac się do BYSTRA .
Do BYSTRA rejestrujemy się z linku sponsora. Po zarejestrowaniu potwierdzamy, ze spełniliśmy wszystkie warunki dopiero możemy wypłacać z GWARANTA na nasz portfel.
W GWARANCIE na pierwszym i drugim stole jest możliwość kupowania klonów, należy pisac do suportu, zeby z odłozonych kwot na Bystro kupic klony.
Zlecając wypłate wpisujemy kwotę, jeśli wszystkiego od razu nie wypłacimy, to pozostała kwota będzie przeznaczona za zakup klonów , już tej kwoty nie będziemy mogli wypłacic.
3. BYSTRO
Na tym etapie nie potrzebujemy kwalifikacji, tu są do zamkniecia 3 miejsca po zapełnieniu dwóch miejsc zarabiamy pieniadze , Ta część programu jest przede wszystkim po to, żeby pomagać naszym partnerom, którzy nie maja poleconych i jeszcze nie zarabiają.
Ciąg dalszy tłumaczenia z nagrania na YouTube 3. BYSTRO jest nazywane jako projekt charytatywny
Na tym etapie nie potrzebujemy kwalifikacji. Ta część programu jest przede wszystkim po to, żeby pomagać naszym partnerom, którzy nie maja poleconych i jeszcze nie zarabiają.
Do Bystro rejestrujemy się z linku bystro naszego sponsora , rejestrujemy w Bystro taki sam login jaki mamy w Gwarancie i w Lekko,
Gdy zarobimy w Gwarancie na pierwszym stole 500 $, z automatu ta kwota jest dzielona na dwa balansy, na jednym jest kwota do wypłaty a na drugim balansie będzie 25 $ i jest przeznaczona do rejestracji w BYSTRO i tej kwoty nie możemy wypłacić.
Gdy na drugim stole w Gwarancie zarabiamy 1000 $ na drugim balansie będzie kwota 50 $, rejestrujemy pod siebie dwa loginy po 25 $ w Bystro,
Na trzecim stole w Gwarancie po zarobieniu 5000 $ na drugim balansie mamy 250 $ i rejestrujemy pod siebie 10 loginów po 25 $ . Razem rejestrujemy 12 loginów po 25 $ ( do loginów dodajemy cyfry np. jak mam guliwer, to może być tak guliwer1, guliwer2 itd… )
Z tych 12 zarejestrowanych loginów, u nas pozostaje jedna część loginów a druga część wpada od lewej do prawej z gory na dół w pierwsze wolne miejsce osob, które jeszcze nic nie zarobiły.( w omawianym przykładzie podano, ze z 12 loginów cztery wpadły do innych osób )
Do BYSTRO i LEKKO może wejść każdy a do GWARANTA wchodza tylko osoby z Lekko.
Po rejestracji wchodzimy do Bystro aktywujemy konto.
W BYSTRO jest łatwy marketing nazywa się „SZACHY” jest to trzymiejscowa matryca.
Pod nami są dwa miejsca i rejestrujemy ze swego linka dwie osoby,
Za zarejestrowanie do Bystro jednej osoby otrzymujemy 2 $ i za druga zarejestrowana tez 2 $ a za zamknięcie tych dwoch miejsc zarabiamy 21 $ i razem mamy 25 $.
Zarobione pieniadze w BYSTRO są z automatu dzielone na dwie portmonetki.
W BYSTRO sa dwie portmonetki , jedna to PM, gdzie wypłacamy nasze pieniądze , a druga to LEKKO , gdzie wypłacamy pieniądze na dowolny login w Lekko na opłaty kolejnych klonów.

Rejestracja do klubu tylko z linka partnerskiego:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2013
Postów: 138

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Guliwier

Guliwier jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Biznes na lata. Zabezpiecza Lloyds. amberus Tematy ogólne. Pomysł na interes. Pomysł na biznes w internecie. Chałupnictwo. 2 02-11-2017 07:47
Biznes na lata. amberus Zarabianie pieniędzy w internecie 6 09-14-2016 08:37
Klub Okazje.info – Klub Bogatych w Okazje! laurena Konkursy 0 09-18-2013 13:22
Nowy biznes i ochrona na lata ! Przeczytaj - warto ! stelcon123 Polskie programy 0 12-11-2009 15:01
Nowy biznes i ochrona na lata ! Przeczytaj - warto ! stelcon123 Programy partnerskie 0 12-11-2009 15:00


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 00:54.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki