Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje

Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje (http://www.forami.pl/)
-   Zarabianie pieniędzy w internecie (http://www.forami.pl/zarabianie-pieniedzy-w-internecie/)
-   -   Kryptowaluty za klikanie ;D (http://www.forami.pl/zarabianie-pieniedzy-w-internecie/12283-kryptowaluty-za-klikanie-d.html)

Casoo 06-24-2017 16:16

Kryptowaluty za klikanie ;D
 
Lista kranów Bitcoin:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Najlepsza loteria bitcoinowa, co godzinę można coś dostać a prócz tego jeszcze jest opcja aby pomnożyć swoje BTC.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Tutaj nie ma limitów czasowych, jedynie jeden minimalnie co 5 min można klikać po BTC.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Tutaj znowu co godzinę. Wypłata po uzbieraniu 0.00005640 BTC.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Raz na 24h rozbijamy kratę. Wysokość nagród rożna.

Krany Ethereum :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Klikasz co godzię.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Limit co 15 min.

Chmury obliczeniowe:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Darmowa chmura obliczeniowa którą można wykorzystać do kopania BTC, ETH, DOGE, XRP jak i wielu innych kryptowalut. A sposób jest prosty po stworzeniu konta po lewej części strony z rozwijanego pola wyboru "Mining" wybieramy "GHS 4.0". Teraz należy tylko wejść w zakładkę Products która jest po prawej części strony i tam wybrać "Faucet"
Po załadowaniu i przepisaniu kodu z okienka dostaniemy darmową moc obliczeniową. Teraz wystarczy z rozwijanego okna wyboru wybrać walutę którą chce się kopać, oczywiście zamiast tego możemy wybrać darmowe monety. Za zalogowanie się dostajemy 1 DOGE. Nie trzeba nic inwestować.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - Całkiem nowa strona, gdzie na start dostaje się 100 Gh/s mocy obliczeniowej. Za wykopane kryptowaluty można dokupić trochę mocy ale też nie jest to konieczne.

Wszędzie jest wypłata bezpośrednio na portfel.


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 22:16.

Powered by vBulletin©

Copyright© by Forami.pl 2008