header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Zarabianie pieniędzy w internecie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
CLIXSENSE - Krótki opis mojej przygody - [1] 12-14-2016, 20:31
Gardenius
Quote
Wstęp
Witam, nie sądziłem, że to będę robił, ale chciałbym wam przedstawić moją przygodę z Clixsense. Opiszę tu jak nie marnować czasu na tej witrynie, oraz czego unikać. Nie wiem co więcej rzec we wstępie, więc może przejdę do sedna.
Czym jest Clixsense?
Cytat:
„ClixSense jest tak jak NeoBux Super Giganem internetowym. Bardzo lubianym w świecie internetowych zarobkowiczów. Wypłaca punktualnie i bezproblemowo”

Cytat z Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Co tu więcej o tym powiedzieć? Serwis, w którym zarabiamy na oglądaniu reklam, wypełnianiu ankiet i wykonywaniu zleceń (tasków), zleconych przez firmy zewnętrzne. Można oczywiście też zarabiać pasywnie, poprzez zleconych (referrals), choć sam nie wiem jak wiele, bawię się w Clixsense od 3 grudnia 2016.
Wypłata
ClixSense WYPŁACA zarobione pieniądze w przeciągu od 2 do 5 dni roboczych, z odliczoną odpowiednią (niewielką, dla PayPala jest to 2%) kwotą. Wypłacić można zebrawszy $8 (konto Premium $6) raz na tydzień. Poniżej zamieszczam screena otrzymanej płatności. Niestety nie jestem w stanie udowodnić, że nie jest to fotomontaż. Najlepiej samemu się przekonać.

Zdjęcie Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Sposoby zarabiania
Jest wiele sposobów zarabiania, niektóre są lepsze, niektóre gorsze, a innych odradzam. Wyróżniamy następujące sposoby:
View Ads
Czyli oglądanie reklam.. nie zarobimy tu za wiele, dziennie około 4-5 centów, a zajmie nam to około 3 minut. Polega to na wybraniu reklamy, nastąpi przekierowanie i u szczytu ekranu nowej strony będzie widnieć ‘menu’ Clixsense, tam należy wybrać zdjęcie kotka spośród 5 zdjęć, na których widnieją 4 pieski i jeden kotek, a następnie nie przełączając na nic innego przeczekać określoną liczbę sekund, pod koniec opuścić stronę (no chyba, że ktoś uwielbia oglądać reklamy, to może na niej zostać).
Offers
Wykonywanie ofert, czyli albo zapisanie się do czegoś poprzez potwierdzenie maila, albo zdobycie w jakiejś prymitywnej grze niewiarygodnej i niemożliwej liczby punktów, albo zakup jakiegoś produktu. Rzadziej ankiety, a jeszcze rzadziej działające oglądanie filmików. Jest również testowanie aplikacji na telefon, ale niestety nie miałem okazji tego sprawdzić, z powodu braku sprzętu, na którym bym miał androida.
Surveys
Również oferty, lecz pojawiające się ze względu na swój stworzony profil (SURVEYS PROFILE) oraz preferencje (PREFERENCES). Pojawiają się raz na jakiś czas. Albo są to ankiety, albo po prostu oglądanie jakichś reklam. Opłaca się je robić, czego przyczyną jest kwota jaką się za nie dostaje (~30 centów, do nawet $1.50, bądź więcej), a niektóre nie trwają długo.
Tasks
Zadanka, dużo zadanek. Mój ulubiony sposób zarobku. Wybieramy interesującą nas pracę i męczymy ją aż do końca. Polega to albo na wybieraniu PRAWIDŁOWYCH odpowiedzi, albo na znajdowaniu jakiegoś adresu (Nie polecam). Rzadziej są to jakieś unikatowe jednorazowe zadania, polegające na wypełnieniu jakiejś oferty, a następnie wpisaniu wygenerowanego kodu. Nie wszystkie taski jednak są opłacalne. Najlepszym jaki udało mi się do tej pory znaleźć, to około 8 centów na 30-40 sekund. Jednak nie trwał on długo, a około $3 zarobiłem. Zajął mi 15 minut z przerwami, choć są też takie, które trwają do kilku godzin, z powodu dużej ilości pytań. Pieniądze z tasków są naliczane po wykonaniu pojedynczego zestawu, nie całego taska, więc jak ktoś nie czuje się na siłach, to może go przerwać i dokończyć potem, o ile nie wygaśnie.
Ogólnie taski są wykonywane na oddzielnej stronie (CrowdFlower), na której należy założyć konto. Najtrudniejsze są początki, gdzie należy wykonywać obcojęzyczne zadanka, za które nie dostajemy dużego zarobku (1-2 centy, może więcej). Dopiero po wykonaniu 100 zestawów pytań możemy awansować na wyższy poziom i odblokować potencjalne taski. (na 1 poziom 70% precyzji odpowiedzi). Najlepiej odpowiadać prawidłowo, a nie zaznaczać byle jakie odpowiedzi, gdyż nasza celność może zmaleć, co skutkuje brakiem dostępu do wyższopoziomowych tasków. ZALECANY JĘZYK ANGIELSKI, lub biegła umiejętność posługiwania się translatorem (czasochłonne).
Co tydzień trwają „zawody”, polegające na jak największej ilości wykonanych tasków w ciągu tygodnia. Za pierwsze miejsce przypada $50, za drugie $20, za trzecie $10, za 4 i 5 5$, a za pozostałe do w sumie 10 osób 2$.
ClixGrid
Czysta loteria. Siatka 30x20 i gdzieś tam są ukryte pieniądze, od 10 centów do $10. Dziennie mamy 30 strzałów i po każdym strzale przenosi nas do oglądania reklamy, którą musimy obejrzeć do końca z licznikiem (tak jak w View Ads). Można również wygrać dodatkowe strzały. Ile jest pól wygrywających tego nie wiem, ale zawsze warto sobie postrzelać z nadzieją, że coś wygramy. Na 335 strzałów udało mi się wygrać w sumie 20 centów i dodatkowe 5 strzałów.
Referrals
Poleceni. Niestety za wiele o tym sposobie powiedzieć nie mogę, ale wiadomo mi, że jest to zarabianie pasywne, polegające na profitach z promowania Clixsense. Czyli po prostu dostajemy pieniądze za każdego aktywnego użytkownika, którego „zwerbowaliśmy”, za pomocą linku.
Daily
Czyli po prostu dziennie mini zadania, które polegają na:
- 10 View Ads,
- 20 strzałów w ClixGrid,
- 10 tasków ALBO 2 oferty ALBO 5 tasków i 1 oferta,
- Odwiedzenie Forum.
Dodatkowo:
- ClixAddon,
- Activity.
Za wykonanie powyższych kryteriów otrzymujemy 5% z zarobionej kwoty danego dnia, za godzinę korzystania z ClixAddon dodatkowy 1% i za aktywność (wykonanie daily 3 dni pod rząd) dodatkowy 1%.

ClixAddon
Przydatne rozszerzenie do przeglądarki, które będzie nas informowało o pojawieniu się View Ads, pojawionych się Surveys oraz Taskach. Również widać tam ile zarobiliśmy wczoraj, dzisiaj i w sumie, a także jaki aktualnie mamy bilans.
Premium
Można oczywiście ulepszyć swoje konto, za $17 na rok. Daje nam to 60, a nie 30 strzałów w ClixGrid, daje większe profit z Daily (do 16%) oraz z Referrals. Można również wypłacać mając $6. Czy się opłaca? Tego niestety nie wiem, aktualnie nie posiadam konta Premium. Zastanawiam się nad kupnem, oczywiście za uzbierane pieniądze, nic z kieszeni.
Rady
Rozpoczynając przygodę z ClixSense najlepiej codziennie wchodzić i wykonywać to Daily, żeby utrzymywać bonus z aktywności. Pierwsze dni mogą przynosić mały zysk, ze względu na zerowy poziom na CrowdFlower. W moim przypadku dopiero sensowny zarobek zaczął się pojawiać po zdobyciu 2 poziomy (od razu na niego wskoczyłem posiadając 80%+). Po odblokowaniu nowych tasków, niestety trzeba polować na te dobre metodą prób i błędów. Jeśli jakiegoś taska nie jesteś w stanie zrobić z dobrą celnością – nie rób go. Tylko sobie zepsujesz profil i stracisz taski. Najlepiej jest zajrzeć na wszystkie taski, aby potem było widać, które się pojawiły, żeby nie wchodzić ponownie na te nieopłacalne, lub za trudne. Również zalecam ściągnięcie Addona, który jest bardzo pomocnym narzędziem.
Pragnę również wspomnieć, że wszelkie AdBlocki muszą być WYŁĄCZONE, inaczej po prostu nie będzie nam się nic ładowało.

Kilka słów od autora
Pewnie nie jedna osoba sobie pomyślała, czemu w ogóle się silę pisząc to, co z tego mam tworząc ten artykuł. No jak to co? Pieniądze oczywiście. Co prawda parę groszy za zwerbowanych użytkowników, którzy nic na tym nie tracą, będąc zwerbowanymi.
Jeśli masz jakieś pytania, pytaj w komentarzach lub drogą mailową, postaram się jak najszybciej odpisać

Mail: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Guest
 
Postów: n/a 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Clixsense toficzka82 BUXy 1 11-17-2017 14:40
ClixSense - ClixSense.com - Świetna strona PTC płacąca od 2007 roku! PREMIUM $10!!! goly840 GPTC - Get Paid To Click 47 01-03-2015 11:17
Clixsense skruk1 GPTC - Get Paid To Click 0 04-06-2014 10:12
Zarabiaj z mojej struktury. jestemmiszczu Zarabianie pieniędzy w internecie 6 04-22-2013 12:49
Proszę o ocenę mojej strony roco30 Zarabianie pieniędzy w internecie 1 02-18-2010 11:05


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 15:06.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki