header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Programy partnerskie > Zagraniczne programy

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Strona typu linkolo seopilot sprzedaż linków - [1] 01-24-2013, 17:51
Quote
Sprzedaż linków na poszczególnych stronach. Sam decydujesz ile linków i na których stronach chcesz je umieścić. Mogę tylko polecić ten program.

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Można sprzedawać linki:

Text links
Post links
Blog posts
Presell pages

Tłumaczenie google

Integracja połączeń dla wszystkich typów łączy, które są oferowane w teliad występuje ręcznie.
Text links
Linki tekstowe które są bezpośrednimi linki HTML zawierają tekstową reklamę z jakąś krótką informacją opisową. Mogą one zwiększać znaczenie dla wyszukiwarek, a tym samym również systematycznie zwiększać liczbę odwiedzających. Dla naszych linków tekstowych produktów, sprzedający może wybrać tekst łącza, które będą związane z jego adresu URL. Linki tekstowe mogą być oferowane w różnych miejscach na stronie internetowej (np. obszar zawartości, nagłówek, sidebar, stopka itd.). Każda oferta składa się z adresu URL oferty z dalszymi szczegółami oferty. Możesz oferować do 4 różnych miejsc docelowych / wariantów dla każdego URL oferty. Ponadto możliwe jest, aby dać kupującemu możliwość dostarczenia dalszych tekst treści poza tekstu łącza.
Post links
Linki w postach są rezerwacje na stronach z artykułami na stronie blogu lub wiadomości. Dla naszych Linki posta produktów przyjmujemy tylko blogów i stron informacyjnych z wysokiej jakości własny składa artykułów. Wszelkiego rodzaju portali prasowych, portali lub stron dotyczących produktów kupon informacje nie są odpowiednie do naszych linków posta produktów. Ponadto, nie możemy przyjąć, że na przykład kanały nawiązać do podstron, Forum / składek Forum FAQ, artykułów, zdjęć lub galerii wideo. W tych przypadkach zaleca się oferować linki tekstowe produktów. Z linkami do posta musisz wybrać kanał na swojej stronie / twoim blogu. Regularnie określenia artykuły via RSS automatycznie.
Kupujący może dokonać pre-istniejących słów kluczowych w artykule, który będzie połączony z poziomu artykułu po dokonaniu rezerwacji. Dodatkowo, można zaoferować dodatkowe miejsca docelowe, które pozwalają kupującym określić tekst linku swobodnie lub przedłożyć dodatkowe treści. Dodatkowe kolejne miejsca docelowe są wyświetlane w postaci oferty.
Blog posts
Posty w blogach są sponsorowane recenzje i artykuły z linków zwrotnych, które składają się przez ciebie według specyfikacji nabywcy. Podczas wprowadzania oferty dla tego produktu można zdefiniować liczbę znaków, które chcesz udostępnić, a także dodatkowe uwagi. Wraz z rezerwacji otrzymają Państwo liste rzeczy do zrobienia od nabywcy. Twój artykuł zawiera również jeden lub więcej odpowiednich linków Wyszukiwarka które są predefiniowane przez kupującego.
Ogólnie, Twój artykuł w tym połączenia pozostaną włączone na stronie zawsze, jednak musi pozostać w trybie online co najmniej 12 miesięcy. W tym okresie otrzymasz swoje miesięczne zarobki proporcjonalnie.

Przed dodaniem strony można skorzystać z:
Price check calculator (Kalkulator Sprawdź cenę)
Który wyceni link na danej stronie.

__________________
Międzynarodowy Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Centrum Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2012
Postów: 6


polrandka jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Strony typu white label banery polecenia Easyflirt polrandka Zagraniczne programy 0 01-18-2013 21:43
SeoPilot - pieniądze za samo posiadanie strony! Mateusz Ochman Zarabianie pieniędzy w internecie 0 02-27-2012 23:22
Nowy Bux typu ON I NEO BUXA Grochu Zarabianie pieniędzy w internecie 1 01-08-2011 10:49
Sprzedaż linków trzycha Zarabianie pieniędzy w internecie 0 08-20-2010 09:06
Nowy portal typu take a gift :-) sylamos Zarabianie pieniędzy w internecie 5 07-18-2010 09:27


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 06:18.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki