Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje

Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje (http://www.forami.pl/)
-   Webmastering i pozycjonowanie (http://www.forami.pl/webmastering-i-pozycjonowanie/)
-   -   Wizytowka w google (http://www.forami.pl/webmastering-i-pozycjonowanie/12334-wizytowka-w-google.html)

alka 08-23-2017 11:20

Wizytowka w google
 
Czesc, powstała właśnie świeżutka strona internetowa naszej z siostra działalnosci. Mamy taki mały biznes cateringowy, obsługa przyjęć etc. głownie ciasta i inne słodkości ale nie tylko. Chcemy oprócz strony internetowej założyc tez wizytówke w google bo podobno jest darmowa. Nie do konca wiemy jak wiec przeglądałam dużo róznych dla przykladu no i tak: jedne sa bardziej obszerne a inne dosyc lakoniczne i nie wiem czy ma być własnie zwięźle i przejrzyście czy lepiej ją rozbudować. Pmozecie?

dabur 08-24-2017 06:20

Im wiecej informacji tym lepiej. Takie co to samą nazwe mają i adres to jest troche za mało i niczemu nie służa a chodzi o to żeby od razu widziec godziny otwarcia, nr telefonu, opinie

SupremumSEO 08-25-2017 08:29

Samo stworzenie wizytówki w Google Moja Firma nie jest trudne, bo opiera się o instrukcję zamieszczoną na stronie. Wystarczy tylko wypełniać wskazane pola i system sam przeprowadzi nas przez ten proces. Jeżeli chodzi o stopień rozbudowania wizytówki, najważniejsze, aby znalazły się w niej wszystkie ważne i potrzebne informacje. Nazwa firmy, jej adres i numer telefonu to podstawy, ale oprócz tego warto zamieścić też informację o godzinach otwarcia - jak to już sugerowała moja przedmówczyni. Dobrze jest też uzupełnić kategorie, a także wrzucić kilka zachęcających zdjęć Waszych produktów. Opinie, na które takżę wskazał dabur, dodawać będą użytkownicy - Wasi zadowoleni i niezadowoleni klienci. Warto je monitorować, aby na bieżąco móc reagować.

lyon 08-25-2017 13:33

Fajną sprawą jest tez reklama w mapach, w sensie że masz link sponsorowany tak jak w wyszukiwarce tylko tutaj już wśród tych wizytówek i wtedy wyświetlasz sie wyżej. Nie wiem jak tam u was w mieście z konkurencją ale jesli jest więcej takich firm to fajna sprawa naprawde żeby sie wybić. Tyle ze to już jest płatne

alka 08-28-2017 07:24

Sorki za literówki w poprzednim poscie, dopiero potem je zauważyłam. Dzięki bardzo za obszerne informacje, jednak troche tam sie można pobawić w tym narzędziu. Narazie jednak celujemy w promocje tanim kosztem, biznes dopiero sie rozkręca wiec nie ma co szaleć ale wezme to wszystko pod uwage w przyszłosci. Co do tych godizn otwarcia-wszyscy piszecie o nich ale u nas to troche kłopot. Dzialamy raczej tak ze odbieramy telefony, przyjmujemy zlecenia, realizujemy je i albo klient sobie odbiera albo za dopłatą dowozimy gotowe zamówienie na miejsce wiec trudno okreslic godizny otwarcia. Jak jest akurat więcej roboty to do nocy pichcimy a jak nie no to krócej. Elastycznie;) a co jeszcze można dodać oprócz tego? Opis, zdjęcia, dane kontaktowe - wystarczy?

SupremumSEO 08-30-2017 08:20

Informacje, takie jak godziny otwarcia nie są oczywiście obowiązkowe, zwłaszcza w przypadku takim jak Wasz, gdy trudno je określić. Sugerując ich zamieszczenie, miałem na myśli konieczność zawarcia wszelkich informacji, które okażą się cenne dla użytkowników i naprowadzą ich na Waszą firmę. Celujcie też w inne formy promocji, na przykład media społecznościowe - nie wymagają wielkich nakładów finansowych, a pozwalają na zbudowanie wokół marki społeczności zadowolonych klientów, którzy lajkując i udostępniając Wasze posty, sami tworzą marketing. Odnosząc się do kwestii opłat, którą poruszył lyon, warto podkreślić, że owszem, kampania Adwords wiąże się z kosztami, jednak samo wykreowanie wizytówki jest od początku do końca zupełnie darmowe i żadne opłaty nie są naliczane w toku korzystania z niej.

alka 08-30-2017 12:53

Jasne, facebuk juz sie jest, córka wspólniczki obiecała nad nim czuwać i coś tam systematycznie wrzucać. Zdjęcia robi, nawet jakieś konkursy organizuje. Dziękuje za wszystkie rady

bitcoin 10-16-2017 07:16

Portale społecznościowe to dobry sposób by się wypromować.

Wiktor2 10-26-2017 19:21

Nie zapomnij zadbać o optymalizację strony. Jeżeli masz nową witrynę, to na pewno warto ją sprawdzić. To nie tylko poprawi pozycję w wyszukiwarkach, ale też przyniesie ułatwienia klientom w poruszaniu się na stronie i szukaniu informacji.Poczytaj artykuł na ten temat: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Wizytówka nie pomoże, jeżeli strona nie będzie przyjazna dla użytkownika.


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 13:59.

Powered by vBulletin©

Copyright© by Forami.pl 2008