header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Tematy ogólne. Pomysł na interes. Pomysł na biznes w internecie. Chałupnictwo. > W co zainwestować pieniądze

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Udział banku za friko - [1] 09-30-2011, 15:53
Quote
Miliony ludzi na całym świecie, nieustannie myśli o tym, jak zarobić jakieś pieniądze. Miliony ludzi dzień w dzień, przeszukuje strony internetowe, by znaleźć coś, co pomoże im wyjść z trudnej sytuacji finansowej, lub podnieść standard życia. Niektórzy po prostu szukają kolejnych sposobów jak pomnożyć swoje pieniądze.

Jeśli należysz do którejś z tych grup, wierzymy, że informacje zawarte w tym artykule stanowią ciekawą alternatywę, na to czego szukasz. Poświęć 10 minut na przeczytanie jego treści, a z pewnością nie będzie to stratą czasu.

Powodem dlaczego ludzie nieustannie szukają kolejnych sposobów, jak zarabiać pieniądze, jest to, że cały świat, cała gospodarka opiera się na obiegu i posiadaniu pieniędzy. Czym więcej posiadasz pieniędzy i masz ich więcej do dyspozycji, tym masz większe możliwości i lepszą jakość życia. Możesz sobie pozwolić na lepsze warunki mieszkaniowe, lepsze jedzenie, czy lekarstwa, lub możesz dać swoim dzieciom lepszą edukację i łatwiejszy start w życiu. To jest oczywiste. Bogaci mają lepiej niż biedni. Dlatego ludzie starają się zarabiać – chcą mieć lepsze życie. To jest też oczywiste. Każdy człowiek ma prawo żyć lepiej i łatwiej. Dlatego stworzyliśmy projekt, którego celem jest właśnie to – umożliwić każdemu zainteresowanemu żyć lepiej i łatwiej według jego własnych planów.

Istnieje wiele sposobów jak zacząć zarabiać pieniądze. Niektóre z nich są proste, inne są skomplikowane. Jedne pozwalają zarabiać troszeczkę, inne oferują ogromne dochody. Istnieje jednak tylko kilka obszarów które działają jak maszynka do robienia pieniędzy.

Obszarami tymi są bankowość, system kart płatniczych, loterie i zakłady bukmacherskie oraz kilka innych. O bankowości trzeba wiedzieć to, że z każdego wkładu swojego klienta można wytworzyć dziesiątki procent zysków rocznie. A to i tak tylko w rozważaniach bardzo konserwatywnych. Swoim klientom zapewnia się jedynie niewielki procent od wkładów, gdzie odsetki ledwo zdołają pokryć wzrost inflacji. Organizacje i stowarzyszenia systemów kart płatniczych oraz obsługujących terminale płatnicze i bankomaty, są znane z pobierania wysokich prowizji od każdej płatności, której dokona klient w każdym punkcie handlowym za pośrednictwem karty płatniczej. A operatorzy gier losowych i zakładów bukmacherskich? Ich zyski są dosłownie niebotyczne a każdy właściciel takich spółek ma dostęp do niemal nieograniczonej ilości pieniędzy.

Jest tym samym jasne, że obszary te generują niesamowite ilości pieniędzy i zyski swoim operatorom i właścicielom. Problemem jest, że nikt z tych, którzy takie obszary tworzą i im przewodzą, nie chce się tymi możliwościami podzielić z innymi. Aż dotąd.
Niemalże już w tej chwili, powstaje projekt, który każdemu zainteresowanemu umożliwi podział w tych niebotycznych zyskach w każdym z tych obszarów.

Podstawowym elementem całego projektu jest własny bank. Banki są instytucją, która kontroluje przepływ wszystkich środków finansowych na całym świecie. Oddajesz swoje pieniądze na przechowanie do banku, ten dzięki nim ma możliwość wygenerować zyski, które sięgają dziesiątek procent rocznie. Z tego zysku bank zwraca swoim klientom, czyli i Tobie, tylko minimalny udział nawet wtedy, gdy z pieniędzy Twoich i innych klientów może wypracować tak wielkie korzyści!

Teraz masz szansę to zmienić i sam rozpocząć udział w tych ogromnych zyskach tych banków. Jak? Po prostu! Stwórz własny udział we własnym banku, który będzie takie zyski przynosił głównie swoim klientom, którzy będą również jego współwłaścicielami. Jesteśmy w kluczowym momencie istoty projektu OpenEconomy, w realizacji jego najważniejszej części, w której powołaliśmy do istnienia własny globalny bank, którego współwłaścicielem możesz stać się nawet i Ty.

Jak dostać udział we własnym globalnym banku?

To proste, wystarczy tu zrobić 2 kroki:
1.Po pierwsze należy zarejestrować się na stronie Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
jako użytkownik projektu.
2. Zgłoś się po dalsze instrukcje

Udział w zyskach bankowych dzięki własnemu udziałowi jest pierwszym, jednakże nie ostatnim możliwym sposobem, jak trwale zyskać stabilne źródło dochodów zasilające Twój budżet domowy. Dochód ten możesz znacznie podwyższyć tym, że zaoferujesz ten sposób swoim znajomym, którzy również za darmo mogą otrzymać udział w zyskach swojego banku.

Dlaczego warto wykorzystać tę szansę polecania swoim znajomym i przyjaciołom?

Dlatego, że na tym zarabiają i oni i Ty. Podajmy przykład. Załóżmy, że klient XY tego banku, włoży na jego konto 1000 USD. Jego rachunek będzie zarabiał na gwarantowanych stawkach procentowych w wysokości 6% (rocznie). I przypuśćmy, że tego klienta XY poleciłeś do banku Ty. Bank z tego tytułu wypłaci Ci bonus, w wysokości do 25% wypracowanego zysku tego poleconego klienta XY. W tym przypadku będzie to 25% z kwoty, o jaką podwyższyła się wartość konta klienta XY

Konkretnie w tym przykładzie będzie wyglądać to tak:
Wkład klienta XY - 1000,- USD
Wypracowany roczny 6% zysk na koncie klienta XY - 60,- USD
Bonus do 25% z zysku dla ciebie jako pośrednika - 15,- USD

A teraz wyobraź sobie, że w ten sposób polecasz dziesiątki swoich znajomych i przyjaciół. Jeśli ktokolwiek z nich zechce skorzystać z usług twojego banku, w zamian dostajesz bonus. A gwarantowane 6% nie muszą być ostateczne. Wystarczy pamiętać o czym mówiliśmy na początku, czyli o zyskach jakie są w stanie osiągać banki w ciągu roku.

Ale to jeszcze nie wszystko! Każdy klient dostanie do swojego konta, kartę płatniczą. To jest dzisiaj standardem. Ale to dalej nie wszystko! Z końcem 2011 roku, użytkownicy projektu dostaną do dyspozycji własny globalny portfel internetowy, dzięki któremu będą mogli wysyłać i dostawać pieniądze za swoje produkty i usługi w skali światowej. I znów na tym będą również zarabiać! Wystarczy przypomnieć sobie jak dziś funkcjonuje PayPal, Moneybookers, AlertPay czy Liberty Reserve. I teraz wyobraź sobie, że możesz mieć udział z każdej takiej transakcji pieniężnej!
A to są tylko niektóre z części sukcesywnie realizowanych elementów całego projektu, dzięki któremu wreszcie możesz stać się udziałowcem obszaru, który swoim właścicielom i operatorom przynosi długotrwałe i stabilne, a także najwyższe zyski. Zarejestruj się na stronie Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
jako użytkownik projektu.

Pamiętaj! Rejestracja jest darmowa, a swój bankowy udział również dostaniesz za darmo! Już tylko dzięki temu możesz zacząć zarabiać! Prześlij tą informację swoim znajomym i przyjaciołom a będziesz zarabiał adekwatnie więcej! Tylko nie zapomnij w miejscu adresu rejestracyjnego strony, wstawić własnego numeru ID, aby Twoi znajomi rejestrowali się pod Ciebie a nie kogoś innego!

Uwaga!

System Open-Pre-Launch jest zaprojektowany w taki sposób, że nie można dokonać rejestracji nowego użytkownika bez wstawienia już przyznanego komuś numeru ID. Jeśli przy rejestracji osoba polecona usunie Twój numer ID, system uniemożliwi taką rejestrację!
Darmowe udziały bankowe już dostępne.

Jak dostać udział?
To proste!

1. Zarejestruj się na Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

2. Kliknij na przycisk „Bank Share”
3. Zatwierdź klikając na „Place firm order for bank”

Jesteśmy pierwszym bankiem, który zdecydował się w pełni wspierać działania swoich klientów biznesowych w sprzedaży bezpośredniej, multilevel marketingu, marketingu sieciowego, marketingu referencyjnego... itd.
Jesteśmy pierwszym bankiem, który zdecydował się zapewnić swoim klientom wszystkie możliwości stworzenia zaplecza finansowego i jego dalszy wzrost. A także środków i metod, które wcześniej były dostępne tylko dla instytucji finansowych, a nie ich klientów. To nam pozwala zaoferować klientom i partnerom najwyższej jakości produkty finansowe, z którymi trudno się spotkać gdziekolwiek indziej, lub o ile w ogóle.

__________________
Dodam pary Twojemu biznesowi
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 34


xplus jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Tags
e-biznes , mlm , pieniądze , udziały

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Udział w płatnych badaniach rynku !!! gregorianooo Zarabianie pieniędzy w internecie 1 12-05-2010 10:34


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:21.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki