header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Tematy ogólne. Pomysł na interes. Pomysł na biznes w internecie. Chałupnictwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Budowa dobrego sklepu internetowego, jak zacząć? - [1] 09-16-2010, 12:26
Quote
Wybranie odpowiedniego oprogramowania sklepu internetowego wymaga dobrego przygotowania oraz dogłębnej analizy rynku. Należy przed tym wziąć pod uwagę Nasze możliwości finansowe. Przy skromniejszym budżecie warto zastanowić się nad firmą oferującą sprzedaż oprogramowania na podstawie licencji, czyli comiesięcznej opłacie. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że opłata jest stosunkowo niewielka i możemy ją pokrywać z przychodów bierzącej działalności. Jeśli jesteśmy w stanie wyłożyć jednorazowo całą kwotę, zapewne zapłacimy w sumie za takie rozwiązanie mniej. Obie formy płatności są dostępne przy zakupie oprogramowania TauShop firmy TauMedia, Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Ważnym elementem przy wyborze oprogramowania jest jego funkcjonalność oraz usługi dodatkowe, które są wliczone w cenę. Dobra firma powinna zapewniać stworzenie indywidualnej szaty graficznej, szablonu Allegro, logo sklepu czy też dostosowanie sklepu do potrzeb wybranej przez Nas branży. Sam doskonale wiesz jak ważne są to elementy. Funkcjonalność, którą standardowo otrzymasz w TauShop, a za która musiałbyś dodatkowo płacić w konkurencyjnych rozwiązaniach to:
pełna integracja Allegro (wystawianie produktów, przyjmowanie zamówień)
indywidualne grafika (strona, szablon, logo)
dostosowanie sklepu do specyfiki branży
możliwość pełnej edycji wszystkich elementów strony
...oraz wiele więcej o czym przeczytasz na Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sieŁatwość obsługi sklepu jest kolejnym aspektem, któremu powinniśmy się przyjrzeć. Pamiętajmy o tym, że sklepem będziemy zarządzać spędzając przy nim sporo czasu, dlatego ważne, aby panel administracyjny był intuicyjny i łatwy w obsłudze. Panel TauShop jest podobny swoją funkcjonalnością do wielu programów, których używasz na codzień, co powoduje łatwość jego obsługi.

Przy tworzeniu dobrego sklepu internetowego powinieneś mieć kontrolę nad końcowym produktem w każdym stadium jego budowy. Zacznij od przetestowania sklepu pod adresem: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Gdy już przekonasz się, że TauShop jest wyborem dla Ciebie, skontaktuj się z konsultantem on doradzi i rozjaśni Twoje ostatnie wątpliwości. Wykorzystując doświadczenie ekspertów firmy TauMedia, doprowadzisz swój internetowy biznes do sukcesu.

Warto zauważyć również różnice jakie dzielą profesjonalne oprogramowanie od darmowych skryptów sklepów internetowych. Przy darmowym oprogramowaniu w zasadzie wszystko musimy zrobić sami, co bez specjalistycznej wiedzy informatycznej może być kłopotliwe.

Pamiętaj, że nadarzyła się wyjątkowa okazja, ponieważ oprogramowanie TauShop jest właśnie objęte bardzo atrakcyjną promocją. Powinieneś się z nią zapoznać. Wejdź na stronę: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
i przejdź kolejne kroki przewodnika do stworzenia profesjonalnego sklepu internetowego.

Pozdrawiam
Przemysław Mącznik
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Postów: 5


taushop_pl jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
kardabux.com budowa poleconych kmaro17 GPTC - Get Paid To Click 2 09-13-2010 13:50
coś dobrego i niedrogo grangus SurfBary 0 02-14-2010 15:39
Jak zacząć zarabiać 25$ dziennie wprze1 GPTR - Get Paid To Read 2 11-16-2009 18:25
Jak zacząć zarabiać 25$ dziennie wprze1 GPTR - Get Paid To Read 0 11-13-2009 16:59


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 23:28.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki