Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje

Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje (http://www.forami.pl/)
-   Sklepy internetowe (http://www.forami.pl/sklepy-internetowe/)
-   -   Sposób na nowy lub powiekszenie sklepu internetowego (http://www.forami.pl/sklepy-internetowe/9152-sposob-na-nowy-lub-powiekszenie-sklepu-internetowego.html)

teknoid 07-09-2012 17:45

Sposób na nowy lub powiekszenie sklepu internetowego
 
Chciałbym podzielić się rzeczą, którą znalazłem w internecie, czy to dobra opcja? ale chyba trzeba do tego prowadzić działalnosc
podobno to darmowe oprogramowanie przeznaczone na silniki sklepów internetowych, które łączy je z hurtownią internetową Meblenet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
Bez dodatkowych nakładów finansowych można wspomóc budżet, tylko nie wiem czy mam odwagę, nie wysyłam linków zeby nie spamowac

RedCart 05-09-2013 13:23

Założenie sklepu albo poszerzanie asortymentu w już istniejącym bez konieczności inwestycji w towar jest też możliwe w przypadku posiadania sklepu na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Pośród kilkudziesięciu pozycji na liście zintegrowanych hurtowni znajdują się firmy oferujące towar z różnych branż, co więcej, lista ta ciągle się rozwija w zależności od potrzeb Sprzedawców :) Sklep i integracje można bezpłatnie przetestować podczas okresu próbnego na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Yancol_1 02-14-2014 14:51

Nie mogę doczytać się zasad funkcjonowania.

gieraczek 04-28-2014 16:21

Założenie sklepu jest bardzo prostem najważniejsze jest znalezienie klientów.
 
Założenie sklepu internetowego w dzisiejszych czasach jest bardzo proste. Nawet średnio obeznana w komputerowym świecie osoba jest w stanie w kilka dni założyć sklep internetowy. Nawet nie musi wykupywać domeny, wystarczy usługa typu click shop oferowana przez firmę home.

Oczywiście lepiej mieć sklep stworzony przez siebie na własnych serwerach. Osobiście posiadam swój własny sklep internetowy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], którego stworzenie zleciłem "informatykowi", który w rzeczywistości nie był informatykiem, ale znał się trochę na rzeczy. Strona internetowa bez produktów kosztowała ok. 1000 zł- co i tak uważam za zbyt wysoką cenę.

Pewnego razu usłyszałem, że mój przyjaciel chce otworzyć prosty sklep internetowy. Osobiście jestem zielony jeżeli chodzi o pracę przy kodzie php, java i innych. Prawdziwy świat informatyki jest mi zupełnie obcy. Mimo to, dzięki informacji w internecie, przyjechałem do niego i wspólnymi siłami w ciągu 2- 3 godzin stworzyliśmy gotowy sklep. Oczywiście nie pisałem sklepu od nowa, tylko był on założony na gotowym silniku Presta Shop. Żeby zaczął funkcjonować wystarczyło go przenieść ze sztucznie stworzonego serwera na komputerze, na serwer w internecie. Oczywiście nie pisałem sklepu od nowa tylko był zalożony na gotowym silniku Presta Shop.

W zakładaniu własnego sklepu internetowego nie chodzi jednak o samo jego stworzenie w sieci, tylko o pozyskanie odbiorców, którzy będą kupowali od nas produkty.

Moim zdaniem, aby odnieść sukces przede wszystkim musimy znaleźć odpowiednią niszę, na tyle małą, żeby nie zainteresowały się nią wielkie korporacje, ale też na tyle dużą, aby przynosiła nam odpowiednie zyski. Moim niszowym produktem, który wybrałem są [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], mało znane w Polsce. Jest to jednak powiększający się rynek. Japońskie buty do biegania są szyte ręcznie i bardzo precyzyjnie. Tak dobry produkt jak np. te buty ma niesamowitą przewagę nad butami Nike, Adidasa i innych bardzo znanych firm. Są one tak dobre, że nie trzeba rozdawać kontraktów zawodnikom, żeby je nosili, wręcz odwrotnie, oni sami je kupują, dodatkowo stając się naszym klientem.

Oczywiście buty piłkarskie Mizuno, nie są produktem, który zawsze będzie niszowym. Jeżeli, któryś z większych sklepów zorientuje się, że jest to dobry produkt do sprzedaży, z pewnością zabierze nam go i sam zacznie sprzedawać w "monopolistycznych" cenach na większą skalę. Jednak przez pierwsze lata wprowadzania tego nowego niszowego produktu na rynek mamy możliwość się wybić, nabrać siły i nieco dogonić, a nawet wyprzedzić konkurencję.

Po znalezieniu produktu niszowego i stworzeniu ładnej, prostej w obsłudze i wzbudzającej zaufanie stronie z pewnością będziemy musieli zainwestować największe pieniądze w pozycjonowanie. Jest to kapitałochłonny, czasochłonny i dosyć ryzykowny proces, dzięki któremu możemy odnieść sukces w sprzedaży internetowej.

krawczs 09-29-2014 16:49

Pamiętaj po założeniu sklepu że musisz dostosować się do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych. Jest to dosyć ważne gdyż kary są dosyć uciążliwe. Zbiór należy zgłosić jeszcze przed rozpoczęciem działalności, oczywiście samo zgłoszenie zbioru jest finalizacją prac które trzeba wykonać najpierw. Co prawda ustawa zwalnia z obowiązku rejestracji zbioru (nie zwalnia z posiadania dokumentów i przestrzegania ustawy) który służy tylko do wystawiania faktur, jednak w sklepie nie tylko wystawiamy faktury ale również służą te dane do wysyłki, kolejną rzeczą jest przekazywania danych np kurierom.
Proponuję zapoznać się z [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
pozdrawiam

beauty 04-23-2015 14:05

Z darmowym oprogramowaniem różnie bywa. Lepiej wybrać do przeróbek profesjonalną firmę, która się tym zajmuje - [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Wtedy jest pewność, że wszystko będzie działać.

swiecznik 05-22-2015 07:05

Pomyśl też o darmowych narzędziach, które pomogą Ci w biznesie online. Ja od dłuższego czasu prowadzę sprzedaż na allegro i korzystać z opcji aukcjonera. znasz: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Otto12 01-25-2017 12:36

Przy zakładaniu sklepu internetowego bardzo ważne jest określenie grupy targetowej, do której nasza oferta trafi. Trzeba się również jakoś wyróżnić spośród konkurencji która jest duża i tak naprawdę cały czas rośnie. Warto też zainwestować w ekspansję sklepu. Z pomocą firmy [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] skutecznie rozszerzyłem ofertę sklepu on-line z kosmetykami, który prowadzę z żoną. Polskie produkty i polskie ceny są bardzo konkurencyjne na zagranicznych rynkach, a skutecznie i profesjonalnie przeprowadzona ekspansja zapewniła nam pełen sukces.

lyon 08-25-2017 06:51

nie kombinuj lepiej z darmowym oprogramowaniem, tylko zleć to specjalistom, bo możesz się przejechać

alek545 09-22-2017 05:17

tez myślę że lepiej nie

____________________________
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:15.

Powered by vBulletin©

Copyright© by Forami.pl 2008