header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Programy partnerskie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Zarabiaj Online! Somnium Nerwork & Somnium Games - [1] 11-26-2012, 12:54
Nie zarejestrowany
Quote
Somnium-Network & Somnium-Games to pierwsza na świecie firma, która oparła sprzedaż gier online i przeglądarkowych (a także wersji pudełkowych) na możliwościach, Programu Partnerskiego) MLM.(Multi Level Marketing)
Pomysł Somnium łączy wyjątkowe możliwości dla graczy z narzędziami dla menedżerów chcących osiągać ponadprzeciętne zyski z dynamicznie rozwijającego się i wartego miliardy dolarów rynku gier. Przy tym przyjemność czerpaną z dostępu do szerokiej oferty gier darmowych i klasy premium (płatnych) oraz do dodatków popularnych gier, zarezerwowaną wyłącznie dla graczy zarejestrowanych w Somnium-Network, można łączyć z budową własnego biznesu. Można też nie grać, ale mieć dla siebie fragment z potężnych obrotów rynku gier na świecie.Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sieAby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE
UWAGA! Możliwości są przedstawione tak, jak pozwala na to linearna natura tekstu, ale proszę pamiętać o tym, że system opracowano w taki sposób, że premie za aktywne współtworzenie i przekształcanie światowego rynku gier internetowych naliczane i wypłacane są w tym samym czasie!
Podstawą działalności Somnium-Network & Somnium-Games jest budowanie sieci dystrybucji sprzedaży gier i dostępu do gier. Podstawową kwalifikacją do wypłaty którejkolwiek premii jest minimalny obrót ze sprzedaży gier (lub zakupu kredytów do gier) = 30 euro,lub zwerbowanie 2 osób jedna na prawej druga na lewej. Abonament może być również pokryty z wypłacanej premii. Opłatę abonamentową możemy wykorzystać np. na zakup gier w wersji pudełkowej lub innych produktów.
SPRZEDAŻ GIER
Zarejestrowany Partner otrzymuje do dyspozycji własną, spersonalizowaną stronę internetową, poprzez którą może zapraszać swoich znajomych do grania w darmowe gry internetowe oraz do korzystania z gier premium. Za polecenie i zakup gier premium oraz w wersji pudełkowej Partner co miesiąc otrzymuje 50% wpływów ze sprzedaży.
Somnium-Network przewiduje rozpoczęcie aktywnego budowania biznesu od wyboru jednego z trzech PAKIETÓW STARTOWYCH (Light, Medium, Premium) różniących się możliwościami rozbudowy i wysokością wypłacanych premii. Z czasem premie będą zależeć od miejsca na jednym z ośmiu poziomów udziału w obrotach firmy (PLAN KARIERY: 1-8). Handlowiec, który zadowoli się jedynie polecaniem i sprzedażą gier z nie wybiera żadnego z PAKIETÓW STARTOWYCH.
Za polecenie, sprzedaż oraz zakup gier premium oraz w wersji pudełkowej i innych Handlowiec co miesiąc otrzymuje 25% wpływów ze sprzedaży.

Natomiast każdy, kto myśli o strukturalnej rozbudowie możliwości zarabiania – wybiera jeden z trzech pakietów. Wybór ten będzie decydował o poziomie wypłat premii i efektywności rozbudowy biznesu, przy czym wybór ten nie jest ostateczny: z każdego poziomu można w każdej chwili przejść na wyższy. Znakomitym rozwiązaniem sfinansowania przejścia na wyższy poziom jest reinwestycja premii uzyskanych dzięki możliwościom dostępnym w Somnium (np. premie ze SPRZEDAŻY GIER + START BONUS + PLAY BONUS).
Plan wynagrodzeń Somnium-Network oparty jest na strukturze binarnej. Elementami tej struktury są Partnerzy oraz ich CENTRA BIZNESOWE. Każdy z Partnerów – zależnie od wybranego pakietu – ma do dyspozycji pakiet Light- 1 CENTRUM BIZNESOWE rozbudowa struktury: dwa ZESPOŁY – strona LEWA/strona PRAWA. Pakiet MEDIUM oraz PREMIUM posiada 3 CENTRA BIZNESOWE,mając możliwość rozbudowy struktury na cztery ZESPOŁY
1 CENTRUM BIZNESOWE strona LEWA, strona PRAWA, 2 CENTRUM BIZNESOWE strona LEWA-PRAWA 3 CENTRUM BIZNESOWE strona PRAWA-LEWA – co daje o 100% większe możliwości rozbudowy biznesu w stosunku do pakietu Light.

Oto podstawowe informacje o PAKIETACH STARTOWYCH:
CENTRUM BIZNESOWE: początek struktury Partnerów (możliwe 1 lub 3 C.B.), każde centrum biznesowe ma 2 strony = strona LEWA, strona PRAWA.

LIGHT
1 CENTRUM BIZNESOWE,
1 spersonalizowana strona LANDING PAGE (służąca rekomendacjom),
5% premii z obrotów słabszej strony dwóch zespołów już od poziomu 0 DUAL BONUS – (wypłata 1 x tydzień).

MEDIUM
3 CENTRA BIZNESOWE,
2 spersonalizowane strony LANDING PAGE (służące rekomendacjom),
7,5% premii z obrotów słabszej strony każdego z dwóch zespołów już od poziomu 0 DUAL BONUS – (wypłata 1 x tydzień)

PREMIUM
3 CENTRA BIZNESOWE,
3 spersonalizowane strony LANDING PAGE (służące rekomendacjom),
10% premii z obrotów słabszej strony każdego z dwóch zespołów już od poziomu 0 DUAL BONUS – (wypłata 1 x tydzień)

START BONUS
Wyjątkowy element programu Somnium! Jest to premia wypłacana każdemu Partnerowi i to od początku jego obecności w programie – zanim osiągnie jakikolwiek poziom w PLANIE KARIERY. Wystarczy, że Partner wybrał jeden z trzech PAKIETÓW STARTOWYCH i ma zarejestrowane w strukturze dwie osoby, w tym jedną bezpośrednio zarekomendowaną (1 osoba – STRONA LEWA, 1 osoba – STRONA PRAWA) i raz w miesiącu otrzyma część z 3% globalnego obrotu firmy. Kwota ta zostanie obliczona wg następującego wzoru:
Globalny Obrót Firmy x 3% : Liczba Partnerów w programach Light, Medium, Premium = X€
Wypłata: 1 x miesiąc.

PLAY BONUS
Kolejna premia dla początkujących Partnerów. Otrzymują oni udział w dochodach z Globalnej sprzedaży gier, kredytów do gier oraz gier pudełkowych: 30% (pakiety Light i Medium) lub 40% (pakiet Premium). Warunek: przynajmniej dwóch aktywnych Partnerów jeden po LEWEJ i jeden po PRAWEJ (Partner Aktywny ma minimum 30 euro obrotu miesięcznie lub pokryje koszt abonamentu). Ta premia wypłacana jest do momentu osiągnięcia minimum pierwszej pozycji w PLANIE KARIERY.
Wypłata: 1 x miesiąc.

DUAL BONUS
Z obrotu słabszego ( Strony , Nogi) zespołu w każdym CENTRUM BIZNESOWYM zależnie od wybranego PAKIETU STARTOWEGO wypłaca się 5% (nie więcej niż 300 euro/tydzień – Pakiet Light), 7,5% (nie więcej niż 600 euro/tydzień – Medium) lub 10% (nie więcej niż 900 euro/tydzień – Premium) premii.
Górne limity wypłat tygodniowych premii DUAL BONUS zwiększają się wraz z osiąganiem kolejnych poziomów udziału w obrotach firmy (PLAN KARIERY): od 2000 euro na 1 stopniu w PLANIE KARIERY do do 10 000 euro na 8 stopniu w PLANIE KARIERY na każde CENTRUM BIZNESOWE.
Wypłata: 1 x tydzień.

MATCHING BONUS
Premia dla tych, którzy wiedzą, jak wesprzeć swoje zespoły i zarządzać ich pracą. Jest to premia za wyniki wszystkich Partnerów. Od sumy premii poszczególnych Partnerów w swojej strukturze menedżer otrzymuje premię w wysokości 5% (pakiet Light i Medium) lub 10% (pakiet Premium). Premia MATCHING BONUS zwiększa się wraz z pozycją w PLANIE KARIERY.
Wypłata: 1 x miesiąc


Po więcej informacji zapraszam do zadawania pytań poniżej lub na adres e-mail Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Guest
 
Postów: n/a 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Praca online. Zarabiaj w domu. arphen Zarabianie pieniędzy w internecie 1 02-05-2015 17:54
SOMNIUM NETWORK Zarabiaj na grach zaq64 Inne 2 12-12-2012 10:53
Star games kasyno online z sizzling hot i book of ra fajna zabawa BiznesPlan1913 Off-Top 0 10-01-2012 18:42
Zarabiaj pieniadze z Rock Games! rockgames Zarabianie pieniędzy w internecie 0 09-21-2010 06:43
zarabiaj online kondzior88 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 04-22-2010 13:41


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki