header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Programy partnerskie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
I Ty możesz być bogaty! - świetny sposób na zarobek - [1] 04-17-2012, 13:48
Quote
Praktycznie każdy człowiek pragnie być bogaty. Zakładam, że TY również, ponieważ czytasz właśnie ten tekst. Na pewno chciałbyś więc mieć niewyobrażalną ilość pieniędzy, a co za tym idzie – szybki samochód (np.: czerwone Ferrari ), wielką willę z basenem. Wiele ludzi marzy o wyjeździe za granicę, do innych krajów, żeby zwiedzić świat. Gdy jesteś bogaty, jesteś w stanie spłacić wszystkie podatki, rachunki – po prostu nie przejmujemy się nimi. Prawda, że piękne? A gdybym ci powiedział, że to wszystko jest możliwe, że to wszystko jest na wyciągnięcie ręki?
Bo jest to możliwe, a wszystko za sprawą prostego Programu Partnerskiego „Dobry Zarobek”. Jak to działa? Na początek wygeneruj swój własny i unikalny link (kliknij „Zarejestruj się”), który będziesz wysyłał innym osobom, aby i one dołączyły do programu. Gdy wygenerujesz link, znajdziesz się na pierwszej pozycji na liście. Teraz musisz wpłacić 5 zł na konto osoby, która była na 5 poziomie, zanim kliknąłeś w przycisk „Zarejestruj się”. (Po rejestracji nr konta będzie się wyświetlał w twoim profilu). Osoby, które będziesz zapraszać i które również wygenerują własny link, będą pojawiać się „nad tobą” (czyli, mówiąc prościej – cała lista przesunie się i np.: z miejsca 1. Przejdziesz na miejsce 2., a osoba którą zaprosiłeś będzie na miejscu 1.), i tak dalej i tak dalej, aż do momentu gdy TY znajdziesz się na miejscu 5. (na liście będzie widoczny TWÓJ numer konta) i będziesz zgarniał wszystkie pięciozłotówki na swoje konto.
Cały system nie toleruje oszustów. Jeśli ktoś wygeneruje link, a nie wyśle 5 zł na podane konto użytkownika na poziomie 5., to ów użytkownik może to zaraportować i wtedy konto takiego oszusta zostaje zablokowane. Wymagane jest wpłacenie 5 zł, aby wszystko miało sens, bo to 5 zł, które wpłacisz, zasili konto tego, kto jest na miejscu 5. To będzie działać tak samo gdy TY będziesz na miejscu 5.
Cały system jest w pełni legalny i skuteczny. Ogólnie działa to na zasadzie wzajemnej pomocy, bo te 5 zł to w istocie darowizna (która wg polskiego prawa nie podlega opodatkowaniu, jeśli kwota jednorazowej darowizny nie przekracza 4902 zł).
Zwykłe „wejście” na poziom 5., gdzie już będziesz mógł zgarniać „piątki” zajmuje około 3-6 tygodni. Ale cierpliwość to cnota .
Więcej informacji możesz znaleźć na tej stronie -> Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Postów: 1


tony123 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pewny sposob na zarobek krisboss93 Surfy 0 05-06-2011 13:00
Mój sposób na zarobek w Internecie ena88 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 05-02-2011 17:05
Filesonic - Mój Sposób Na Zarobek rexaar Zagraniczne programy 1 01-15-2011 12:22
Fajny sposób na zarobek Tadmusz1 Zarabianie pieniędzy w internecie 1 11-10-2010 07:15
dobry sposób na zarobek ala Zarabianie pieniędzy w internecie 0 11-05-2010 11:54


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:01.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki