header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Programy partnerskie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Praktykant = partner - [1] 10-13-2009, 12:58
Quote
Widok praktykanta parzącego kawę wszystkim pracownikom lub zmagającego się z kserokopiarką nie jest Wam obcy? Jesteś praktykantem, więc traktują Cię gorzej?
My chcemy to zmienić! SHEPHERD Institute kierując się domeną, iż największym kapitałem są ludzie stworzył projekt PRAKTYKANT RÓWNY PARTNER
”.

Jesteśmy praktykantami, którzy na własnej skórze doświadczyli, jak ciężki bywa los młodych ludzi w firmach. Zarzucano zarówno nam samym jak i firmie brak kompetencji, nie zapoznając się ani ze specyfiką Shepherd Institut, anie nie rozmawiając z nami. Nie możemy zgodzić się na wysuwanie bezpodstawnych opinii. W związku z tym czujemy się zobowiązani, aby wspierać i uświadamiać ludzi, że osoba na praktykach może być w pełni kompetentnym i odpowiedzialnym pracownikiem.

Rozpoczynają akcję PRAKTYKANT = PARTNER pragniemy ukazać sens pracy młodych ludzi, którzy w trakcie praktyk zdobywają przecież pierwsze pracownicze doświadczenia.

Akcja organizowana jest przez samych praktykantów dla praktykantów – obejmować będzie szereg wykładów, prelekcji prowadzonych przez praktykantów firmy SHEPHERD Institute. Chcemy przełamać barierę, że człowiek młody to człowiek niedoświadczony. Podzielimy się z wami swoim doświadczeniem, ale pragniemy tym samym nauczyć się od was tego, co będziecie chcieli nam przekazać. Jeżeli chcesz poprowadzić szkolenie z interesującego Cię tematu, posiadasz wiedzę, którą warto obdarować innych, napisz do nas na adres pr1(małpa)shepherd.pl
Tak jak my będziesz miał okazje zaprezentować swoje umiejętności, zdobyć doświadczenie, ale przede wszystkim poznać ludzi podobnych do Ciebie – energicznych, otwartych, przebojowych.

Promując akcje PRAKTYKANT=PARTNER odwiedzimy największe ośrodki akademickie w kraju. Ruszamy już niedługo - wypatrujcie plakatów na swoich wydziałach.

Wszelkie bierzące informacje znajdziecie na www/shepherd/pl

Do zobaczenia na szkoleniach
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Postów: 1


Shepherd Institute jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
EXCLUSIVE:*Business partner to manage e-Commerce site (Polish branch) hifistudio.cz Zarabianie pieniędzy w internecie 0 04-20-2010 08:43


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 12:13.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki