header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Programy partnerskie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Syn Trade sklep internetowy z innowacyjnym programem partnerskim - [1] 10-01-2013, 13:51
Quote
Witam serdecznie, chciałbym przedstawić sklep internetowy z bardzo dobrym programem partnerskim.7 października 2013 roku startuje nowoczesny projekt pod nazwą Syn Trade. Jest to unikalne połączenie sklepu internetowego z programem partnerskim.
Projekt utworzony w 2013 roku, będący efektem kilkuletnich analiz i doświadczeń, łączący w sobie tradycyjne i nowoczesne modele biznesowe. SynTrade to system oparty na korzystnym i dostępnym dla każdego kanale dystrybucji. Nie jest to kolejny MLM. Portal ten to klasyczny, detaliczny sklep internetowy z dodatkową opcja znakomicie skonstruowanego programu lojalnościowego.


W asortymencie sklepu znajdą się artykuły codziennego użytku, znanych i cenionych marek - które znamy ze sklepów. Na początek kosmetyki i chemia gospodarcza oraz art. biurowe:

Ziaja – pełna oferta
Eveline – pełna oferta
Marion - pełna oferta
Joanna – pełna oferta
Dax - pełna oferta
Bell – pełna oferta
Farmon - pełna oferta
Dermika - pełna oferta
Soraya - pełna oferta
Top Choice - pełna oferta
Green Pharmacy - szersza oferta w trakcie weryfikacji
Wilkilson
Energizer
Big-Active - Herbaty – pełna oferta
Kawa zielona( pojemności 250, 500 i 1000g
Ksylitol oraz produkty na jego bazie (w trakcie weryfikacji)
A także aktualnie wybrane produkty firm: Ajax,Ariel, Palmolive, E, Domestos, Rex, Bref, Cif, Vizir, Persil, Colgate, Virek
Do domu: worki na śmieci, folie aluminiowe, do pieczenia, rękawiczki, ściereczki, gąbki
Produkty biurowe – szeroki asortyment

Z czasem asortyment zostanie rozszerzony o kolejne kategorie produktów.Oficjalne uruchomienie sklepu nastąpi 7 października 2013r

Korzystając z tego sklepu możesz zaoszczędzić pieniądze kupując taniej - miesiąc po starcie każdy aktywny partner otrzyma platformę z własnym sklepem internetowym. Od sprzedaży w sklepie otrzymywać będzie prowizje w wysokości 15-25%.Filozofia projektu

Najważniejszym aspektem projektu jest innowacyjny i dający nieograniczone możliwości zarabiania jest Program partnerski. Oparty jest on na matrycy binarnej pozwalającej zarabiać do sześciu poziomów w dół. Warunkiem uzyskania pasywnego dochodu z 6 poziomów jest posiadanie dwóch bezpośrednio poleconych aktywnych partnerów. W przypadku braku poleconych zarabiać będziemy tylko do 4 linii. Polecając kolejne osoby dostajemy możliwość otrzymania ID-klona i budowania kolejnej 6-cio poziomowej struktury. Możemy czynność tą powtarzać w nieskończoność co nam daje możliwość generowania nieograniczonych dochodów. 6 poziomów to tylko 126 osób.System wynagrodzeń

Aby być zakwalifikowanym do wypłaty wynagrodzenia należy dokonać zakupów za 125 lub 250pkt - szczegóły w planie wynagrodzeń dostępnym na stronie SynTrade, jak również w załączniku.

Stałe wynagrodzenie z tytułu zakupów członków Twojej sieci

Brak opłat abonamentowych, członkowskich, ani zakupu starterów

Dostępne formy wypłat: FV, umowa zlecenie, do 90% premii w towarze.
Wynagrodzenie wypłacane z 6 poziomów matrycy (osoby aktywne)
Do wyliczenia wynagrodzenia branych jest pod uwagę 6-ciu najbliższych partnerów z każdej odnogi matrycy dokonujących kolejnych zakupów za wymagane minimum punktowe mających za sobą proces Szybkiego startu. Dzięki pomijaniu osób nieaktywnych (kompresja) partner otrzymuje wynagrodzenie zawsze z 6 aktywnych poziomów.

Wynagrodzenie dla danego poziomu to określony procent z wartości X wyliczanej na podstawie punktów za zakup członka sieci:

Przykład dla zakupów za 250 pkt.Premia szybki start za zakupy nowo rejestrowanych osób.

Wynagrodzenie wypłacane za pierwszy zakup/aktywację konta nowej osoby. Premia jest naliczana osobie polecającej oraz najbliższemu aktywnemu Up-Line.

Przykład dla zakupów za 250 pkt:

Osoba polecająca - 20 PLN
Up-Line -16 PLNAby otrzymywać comiesięczną prowizje musimy utrzymać status - aktywny partner. Aktywacji dokonujemy poprzez zakup produktów za minimum 125 pkt (1pkt = średnio ok. 1,65zł) czyli ok. 70-80 PLN.
Jeżeli nasza naliczona prowizja przekracza 80zł - jesteśmy zobligowani do zakupów za 250pkt - szczegóły w planie wynagrodzeń.


Ceny produktów będą na poziomie cen sklepowych. Na początku proponujemy również promocyjne koszty wysyłki towaru za 4zł!.
Nowi klienci na swoje pierwsze zamówienie dodatkowo otrzymają jeszcze rabat.To niezbyt trudne wyzwanie, biorąc pod uwagę, że wszyscy na co dzień kupujemy kosmetyki czy chemie gospodarczą. Jeśli tego nie dokonamy w pierwszym miesiącu zostaniemy usunięci z matrycy (z programu partnerskiego).
W kolejnych miesiącach nie będzie obowiązku dokonywania zakupów (maksymalnie możemy do 6 miesięcy pozostawać nieaktywni), ale przez okres nieaktywności nie zarobimy prowizji od obrotu grupy.Od siebie dodam tylko, że zainteresowanie projektem przerosło moje oczekiwania. W trakcie fazy pre-rejestracji, która zakończyła się 1 października zaprosiliśmy do współpracy wielu liderów, tworząc solidną grupę. Posiadamy grupę wsparcia na Skype i na Facebooku oraz fan page.


Rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich w dniu startu sklepu, 7 października 2013r.

SynTrade to Polska firma. Pełne dane spółki wraz z KRS zostaną opublikowane na stronie zaraz po jej uruchomieniu 7 października.

Czysty link do strony projektu (w dniach 1-7.10.2013 mogą występować przerwy techniczne spowodowane przenoszeniem bazy danych):
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Link do rejestracji:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sieZapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. Dzięki szerokiemu zapleczu ekspertów zapewniamy profesjonalną pomoc i wsparcie w rozwoju biznesu.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 8

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do stelconfm Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do stelconfm

stelconfm jest nieaktywny

 
- [2] 10-08-2013, 06:08
Quote
Zgodnie z ustaleniami z 07.20.3013 o godzinie 23:00 ponownie został uruchomiony moduł rejestracji.Oferta podstawowa - codzienna aktualizacja:

Wraz z powrotem możliwości rejestracji nowych osób, odblokowane zostały podstawowe produkty dodawane w ostatnich dniach do oferty sklepu. Od dziś - codziennie w serwisie będzie pojawiać się średnio 50 nowych pozycji. Proces ten będzie trwał do momentu osiągnięcia pełnej oferty dla dostępnych marek. Po tym okresie rozpocznie się poszukiwanie kolejnych produktów kosmetycznych/chemicznych/spożywczych czy biurowych używanych na co dzień przez wielu klientów.
Prośba o produkt
Większość z oferowanych i wymienianych w serwisie marek posiada w swojej ofercie od 200 do nawet 800 pozycji. Na bieżąco będziemy starać się dodawać produkty najpopularniejsze. Natomiast każdy może (nawet o to prosimy) korzystając z formularza kontaktu poprosić o dodanie konkretnego produktu jaki chciałby zamówić. Aktualnie posiadamy ofertę na niemal 98-99% asortymentu każdego z wymienionych producentów. Pozycja zostanie dodana w ciągu 12-24h!
Dane firmy oraz możliwość składania zamówień od godziny 15:00

Dnia dzisiejszego (7.10.2013) została utworzona i podpisana umowa Spółki z o.o. - SynTrade Sp. w organizacji - Prezes Henryk Urbaniak (Dopóki sąd nie nada spółce numeru KRS spółka zgodnie z prawem działa "w organizacji" i może prowadzić pełną działalność uzyskać REGON i NIP). Ze względu na trwającą kilka godzin procedurę utworzenia konta bankowego (jakie to otrzymamy wraz z REGON nad ranem) - dane firmy, adres, tel. oraz możliwość składnia zamówień zostanie uruchomiona od godziny 15:00.


Pierwsze przesyłki od 11.10.2013


Zgodnie z podpisaną umową Kurierską, która narzuca nam termin odbioru paczek od 11.10.2013, oraz możliwy 1-2 dniowy okres oczekiwania na numer NIP, opisywany czas realizacji zamówień należy liczyć od tego dnia. Od godziny 15:00 można jednak składać i opłacać zamówienia, lub w razie jakichkolwiek wątpliwości wstrzymać się z zamówieniem lub wpłatą do wyznaczonego terminu.


Rozbudowa serwisu

Ze względu na szybsze uruchomienie portalu (spółka planowała otwarcie 1.11.2013), co było podyktowane dużym zainteresowaniem klientów naszym programem partnerskim, z góry przepraszamy za drobne niedociągnięcia. Każdego dnia na bieżąco serwis będzie uzupełniany w nowe treści oraz ulepszany (nawigacja, moduł wyszukiwania, podobne produkty etc...). Nie boimy się również krytyki stąd zachęcamy do przesyłania na adres e-mail wychwyconych błędów za co z góry dziękujemy!
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 8

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do stelconfm Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do stelconfm

stelconfm jest nieaktywny

 
- [3] 10-12-2013, 07:45
Quote
Na głównej stronie SynTrade zamieszczone są słowa:
Poznaj zupełnie nowy wymiar zakupów w ramach oferowanego sklepu internetowego oraz innowacyjnego programu partnerskiego. Przekonaj się w jak prosty i szybki sposób możesz otrzymywać ulubione produkty za darmo będąc jedynie stałym konsumentem oferowanych przez nas marek.
I to jest bardzo dobra rekomendacja. Ja zarejestrowałem się do SynTrade już na samym początku, bo widzę potencjał jaki przedstawia ten Program partnerski. Jako, że mamy do czynienia z prawdziwa firmą, nie mamy do czynienia z ryzykiem, ani nie musimy inwestować kapitału. Polecamy, kupujemy, zarabiamy, podpisujemy umowę zlecenie, wypłacamy. Prosto i sprawnie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Postów: 7


rivenmag jest nieaktywny

 
- [4] 10-14-2013, 15:21
Quote
Już po moich pierwszych zakupach. Wygodnie, bez stresu kupiłem to co zwykle w markecie... 10% zniżki na pierwsze zakupy i dostawa za 4 zł Spróbujcie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 8

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do stelconfm Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do stelconfm

stelconfm jest nieaktywny

 
- [5] 10-15-2013, 12:28
Quote
Więc jutro, albo pojutrze otrzymasz swoja pierwszą paczkę z produktami i będziesz mógł się pochwalić
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Postów: 7


rivenmag jest nieaktywny

 
- [6] 10-16-2013, 11:02
Quote
Dziś dostałem Pocztą Polską pierwszą przesyłkę z zamówionym towarem.
Pełen pozytyw:
- 2 dni robocze od zamówienia paczka u mnie w domu (kurierska była by szybsza - koszt 7zł, ale ja wybrałem pocztową za 4zł )
- bardzo solidnie zapakowane produkty
- wszystko zgodne z zamówieniem i dzięki temu nie muszę już lecieć do sklepu po chemie w tym miesiącu
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Postów: 7


rivenmag jest nieaktywny

 
- [7] 10-17-2013, 13:45
Quote
Moje pierwsze zamówienie dotarło. Produkty bardzo dobrze zabezpieczone.
Każdy zawinięty w folię bąbelkową.

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć jak wygląda paczka od SynTrade zapraszam na stronkę: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
.

Ostatnio edytowane przez stelconfm : 10-17-2013 - 13:50.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 8

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do stelconfm Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do stelconfm

stelconfm jest nieaktywny

 
- [8] 10-19-2013, 12:24
Quote
Od 1 listopada szykują się zmiany z SynTrade. Zarząd wziął pod uwagę sugestie i oczekiwania swoich partnerów i klientów i planuje wprowadzić kilka znaczących dla nas udogodnień. Więcej informacji wkrótce
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Postów: 7


rivenmag jest nieaktywny

 
- [9] 10-20-2013, 09:39
Quote
Biorąc pod uwagę sugestie, pomysły i uwagi jakie docierają do SynTrade od partnerów i członków zespołu, zarząd firmy zdecydował się wyjść im na przeciw i wprowadzić kilka zmian. Więcej informacji - wkrótce. Myślę jednak, że nowości przypadną wszystkim do gustu
Zmiany w SynTrade od listopada 2013 r.

1. Progi zakupowe.
Było: próg 125 pkt, dla wszystkich poniżej 80zł wynagrodzenia, próg 250 pkt, dla wynagrodzenia powyżej 80zł.
Będzie: próg 125 dla wszystkich.

2. Wynagrodzenie
Było: naliczenia z 6 aktywnych poziomów (dla 125pkt): 2zł, 2,5zł, 2,5zł,4zł,5zł,7zł ( co dawało ok. 700zł )
Będzie: naliczenie z 8 aktywnych poziomów (dla 125pkt) 1,5zł, 2,5zł, 2,5zł, 3,5zł, 3,5zł, 3,5zł, 3,5zł, 4,0zł, ( co da ok. 1900zł)
W przyszłości planowane jest dołożenie do rozliczenia poziomów 9 i 10, przy czym prowizje na poziomach 1 – 8 pozostaną bez zmian.

3. Statusy
Było: Konsument – 0 osób aktywnych, naliczenie z 4 poziomów , Partner - 2 osoby aktywne – naliczenie z 6 poziomów, Lider – 4 osoby aktywne – naliczenie z 6 poziomów + z klonów
Będzie: Konsument – 0 osób aktywnych, naliczenie z 4 poziomów , Partner - 2 osoby aktywne – naliczenie z 6 poziomów, Lider – 6 osoby aktywne – naliczenie z 8 poziomów + z klonów

4. Integracja sklepu ze stanem magazynowego sklepu od listopada.
Od początku listopada nastąpi zaimportowanie i zintegrowanie stanu sklepu ST ze stanem magazyny, dzięki czemu w ciągu miesiąca pojawi się w sortymencie 8-12 tys produktów – a więc o wiele więcej niż zakładano w pierwszym planie.

5. Produkty promowane
W finalnej wersji asortymentu na stronie będzie ok. 100 produktów promowanych, które będą odznaczały się dobrym stosunkiem ilości punktów do ceny (ok. 75Zł na 125pkt) – tak jak do tej pory.

6. Obniżka cen
99% cen produktów zostanie obniżonych do poziomu cen internetowych w taki sposób, abyśmy mogli pojawić się w wyszukiwarkach ceneo i konkurować z najlepszymi drogeriami w kraju.

7. Własny sklep i konsumenci niezarejestrowani w programie partnerskim
Od przełomu listopada i grudnia uzyskamy dostęp do linku referencyjnego dla klientów preferowanych, których to nie interesuje uczestnictwo w programie partnerskim, a jedynie chcą robić zakupy w naszym sklepie. Z zakupów takich klientów uzyskamy prowizję ok. 8-10%.

8. Aktywność październik = aktywność listopad
Jeżeli ktoś dokonał, lub dokona zakupów do godz. 23:59 21 października to automatycznie ta aktywność przesunie mu się również na miesiąc kolejny. Czyli w kolejnym miesiącu nie jest zobowiązany do robienia zakupów – a prowizja zostanie mu naliczona.

9. Pierwsza aktywność zakupowa
Nowi członkowie przystępujący do programu partnerskiego zobowiązani są do zrobienia pierwszych swoich zakupów w ciągu 2 miesięcy rozliczeniowych. Czyli jeśli np. Ktoś zarejestrował się 22 października, to zakup musi zrobić do końca listopada, rejestracja 1 listopada – zakup do końca grudnia.

10. Czas realizacji 1-2 dni
Po pełnej integracji sklepu czas realizacji zamówień zostanie skrócony, a sam proces pakowania i wysyłek zautomatyzowany, Chcemy aby wysyłka nie trwała dłużej niż 2 dni robocze od zaksięgowania wpłaty.

11. Płatność karta i pobranie
Dla aktywnych członków pojawi się (prawdopodobnie już w listopadzie) możliwość płacenia karta i przesyłek płatnych przy odbiorze. Pierwszy zakup – aktywujący nasze konto, jednak nadal musimy zrobić za pomocą przedpłaty na konto. Dzięki temu unikniemy wracających paczek.

12. Zastrzeżenie danych osobowych
Zostanie dodany do strony także moduł zastrzeżenia danych, osobowych, dzięki któremu, osoby chętne będą mogły samodzielnie zastrzec sobie wyświetlanie swoich danych osobowych.

13. Inne
Zostanie też poprawionych i dodanych kilka mniej istotnych spraw.
Zmiany te zostały poczynione głównie ze względu na sugestie naszych partnerów i konsumentów. Wychodząc im na przeciw ustanowiliśmy jak powyżej. Prawdopodobnie dziś zostanie do Państwa wysłany mailing w sprawie przedmiotowych zmian, a z końcem października nowy program wynagrodzeń wraz z regulaminem pojawi się na stronie SynTrade.
Zmiany wejdą w życie z dniem 1 listopada i będą ostateczne

__________________
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
- Program Partnerski z przyszłością !
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 8

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do stelconfm Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do stelconfm

stelconfm jest nieaktywny

 
- [10] 10-22-2013, 07:38
Quote
Widzę od wczoraj niezłe poruszenie w zamówieniach To pewnie z tego powodu:

"Aby nagrodzić osoby, które już dokonały zakupu aktywacyjnego w aktualnym miesiącu oraz te, które zrobią to do godziny 16:00 22.10.2013, zostanie nadana im w listopadzie taka sam ilość punktów dla konta partnerskiego (konto aktywne – bez konieczności składania ponownego zakupu). Zakupy po tej dacie będą rozliczane nadal w ramach aktualnie obowiązujących zasad bez przeniesienia na Listopad!"

Myslę, że warto się zainteresować Polecam

__________________
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
- Program Partnerski z przyszłością !
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Postów: 8

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do stelconfm Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do stelconfm

stelconfm jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Tags
program partnerski , sklep internetowy , syntrade

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zarabiaj z programem partnerskim Bankier.pl matiz24 Polskie programy 3 03-28-2014 07:40
Zarabiaj z programem partnerskim Bankier.pl matiz24 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 05-26-2013 09:25
Sklep internetowy Money Zarabianie pieniędzy w internecie 0 04-24-2013 09:56
Nowy serwis z programem partnerskim robluk3822 Polskie programy 0 03-13-2012 21:44
Zarabiaj pieniądze z programem partnerskim ProGamers.pl ProGamers Polskie programy 0 03-01-2011 12:34


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 18:53.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki