header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Tematy ogólne. Pomysł na interes. Pomysł na biznes w internecie. Chałupnictwo. > Programy kontekstowe

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Praca którą zawsze chciałeś mieć! - [1] 06-10-2009, 14:51
Quote
Jeśli chcesz więcej zarabiać, nie martwić się o swoją przyszłość, żyć za godne pieniądze, być niezależnym finansowo… To prędzej czy później musisz zacząć pracować w Network Marketingu bo tylko ta branża pozwoli Ci to osiągnąć. Im prędzej zaczniesz tym więcej zyskasz!
Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź:

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg bw1.jpg (35.0 KB, 5 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez gajoss89 : 10-24-2009 - 15:04.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Postów: 13


gajoss89 jest nieaktywny

 
- [2] 11-11-2009, 17:57
Quote
Masz rację, przy spełnieniu odpowiednich warunków w krótkim
okresie czasu, można wypracować stałą miesięczną kwotę np.
900 zł. zainteresowany? pisz po więcej
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Postów: 34


xplus jest nieaktywny

 
- [3] 03-04-2010, 10:07
Quote
Co was czeka i czego możecie się spodziewać w 2010 roku :-)
2.2.2010 11:50:03

Informacje zawarte w tym artykule, nie mogą umknąć nikomu z zarejestrowanych użytkowników sieci, a zwłaszcza tym, którzy już posiadają produkt OpenRentier lub dopiero wstępnie o nim myślą. Mamy dla Was jedną, a właściwie dwie dobre wiadomości :-)

Podgląd do wydruku

Na wstępie powiemy, co jest planowane w projekcie na rok 2010. To tylko nasz plan minimum, gdyż jesteśmy przekonani, że możemy zrealizować o wiele ambitniejsze cele. Pierwszy rok działalności skupiał się na przetestowaniu funkcjonalności niektórych podstawowych idei projektu z którymi wchodziliśmy na rynek. Z tego powodu hamowaliśmy międzynarodowe plany ekspansji, które na początku ograniczyliśmy do 3 krajów sąsiadujących, czyli Czech, Słowacji i Polski. To miało swoje uzasadnienie. Dzisiaj jednak przygotowujemy się na naprawdę wielki zarówno pod względem ilościowym jak i jakościowym, skok do przodu.

Pierwszą zmianą jaką zauważyliście jest, że każdy „Networker” po zalogowaniu trafia na stronę z warunkami umowy. Akceptacja warunków wymagana jest dla każdego użytkownika który powinien przejść do poziomu „Networker”. Ten krok jest wymagany ze względu na planowane wejście do krajów anglosaskich, szczególnie USA i Kanady.

W lutym z pewnością ogłosimy rozpoczęcie naszej współpracy z EuCO (Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
). Współpraca ta otwiera ogromny wachlarz nowych i interesujących możliwości z jakich mogą skorzystać nasi użytkownicy bez dodatkowych kosztów i bez wychodzenia z domu. Usługa ta będzie dostępna w pierwszej kolejności w Czechach, następnie w Polsce, i według informacji zarządu EuCO, od 2011 roku na Słowacji.
I nie jest to jedyna wiadomość w planach na najbliższe miesiące. Oto co zamierzamy:

1. Pojawi się zupełnie nowa koncepcja naszych (nie)regularnych wiadomości (OpenNews), na ich zawartość będą mieli pewien wpływ sami użytkownicy.
2. Wprowadzimy nowy system wyświetlania Waszych ofert, rozwijanie możliwości ich wstawiania, edytowania i zmian osobistych.
3. Pojawi się specjalna strona dla użytkowników po przejściu do poziomu „Networker” Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
z ofertami tylko dla nich.
4. Pojawi się strona Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
dostępna dla tych użytkowników którzy będą uprawnieni do pobierania udziałów dzięki produktowi OpenRentier, z informacjami nie tylko o rencie, ale także ze specjalnymi ofertami tylko dla nich w dziedzinie turystyki, a także ze specjalnymi zniżkami i bonusami na zakup niektórych produktów z oferty OpenMLM.eu oraz innych firm.

Oczywiście to nie wszystko co przygotowujemy. Jak powiedzieliśmy na wstępie, to będzie naprawdę bardzo silna ekspansja, do innych – szczególnie anglojęzycznych krajów. Dlatego Ci z Was którzy będą tym zainteresowani, powinni powoli się do niej przygotowywać, dlatego że nie jest tajemnicą, że kto wybuduje swoją sieć „tam”, odczuje to finansowo bardzo, bardzo dobrze „tutaj”. I dlatego dzisiaj zaczynają funkcjonować nowe adresy subdomen.

Do tej pory można było tworzyć i swoje subdomeny i back office tylko na domenie openmlm.eu. Od dzisiaj Wasze możliwości się poszerzyły, dlatego że Wasza subdomena i back office mogą już być wyświetlane w czterech innych domenach. Są to konkretnie następujące domeny:

openet.biz
openet.name
openmlm.name
opennetworkmarketing.com

A teraz dwie wiadomości na temat produktu OpenRentier:

1. Wartość udziału wzrosła w styczniu do niesamowitej kwoty i osiągnęła 479,96 PLN. Jest to tylko i wyłącznie wartość, z obrotu ostatniego miesiąca. Jaki będzie udział za luty, zobaczymy. Jednak styczeń jest bardzo miłą niespodzianka dla osób, które osiągnęły OpenRentiera w grudniu 2009.

2. Drugą bardzo przyjemną informacją dla wszystkich posiadaczy OpenRentiera jest wprowadzenie gwarancji rentowności renty. Gdyby się zdarzyło, że w ciągu dwunastu miesięcy pobierania udziału w rencie, kwota za jego zakup się nie zwróciła, wówczas okres pobierania renty będzie automatycznie przedłużany o kolejny rok. Taka sytuacja będzie się powtarzała dotąd, zanim cena jednego udziału przypadającego na jeden udział nie zwróci się całkowicie. I choć zasadność tego produktu przewiduje dochód z więcej niż tylko jednego udziału, warunek ten będzie się odnosił tylko do udziału wykupionego osobiście. Suma kwot z udziałów Bonusowych tego produktu nie wchodzi do obliczania zwrotu zakupu osobistego udziału.

Wyobraźcie sobie co się zacznie, kiedy OpenMLM wejdzie na rynki krajów, w których marketing sieciowy jest jednym ze standardowych elementów ekonomicznych? I wyobraźcie sobie, kto będzie stanowił część waszej struktury która zacznie się rozwijać w tych krajach...?
OpenMLM jest hitem dla wszystkich którzy będą umieli zastosować do swoich MLM-mów,to początek nowych rozwiązań na pozyskiwanie współpracowników,klientów.
Chcesz wiedzieć więcej napisz Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Postów: 7


KAZIMIERA47 jest nieaktywny

 
- [4] 03-04-2010, 10:16
Quote
OpenMLM to Wielopoziomowy Program partnerski Sprzedaży Bezpośredniej,oparty na systemie Marketingu Sieciowego

Jesteśmy międzynarodowym projektem skierowanym na promowanie przedsiębiorczości, nie ważne czy prowadzisz działalność handlową, publiczną lub niepubliczną. Mamy taki program i produkty, które wypromują każdy rodzaj działalności. Co więcej, ludzie będą sami szukać Twoich usług lub ofert.
Jesteśmy potężnym narzędziem dla osób pracujących już w programach partnerskich i wielopoziomowych sieciach sprzedaży bezpośredniej, Dlaczego?
Dlatego że przy możliwościach którymi dysponujemy potrafimy zaistnieć w każdym środowisku handlowym, przy tym nie zaburzając jego pracy, jaki i nie konkurując. Mamy kilkanaście sposobów na docieranie ze swoimi ofertami do odbiorców - jednym z nich jest internet, przy czym stosujemy również tradycyjne metody sprzedaży. Posiadamy zaledwie trzy systemowe produkty, lecz ta ilość jest wystarczająca, do promowania każdego rodzaju przedsięwzięcia na świecie.
Kontakt Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Postów: 7


KAZIMIERA47 jest nieaktywny

 
- [5] 07-06-2010, 16:16
Quote
wszyscy tak piszą.Ale gdzie są fakty?Dowody wypłat na przyklad.Każdy pisze że ma najlepsze produkty i obiecuje złote góry.Piszecie to co wszyscy więc mnie to nie przekonuje.
Member
 
Zarejestrowany: May 2010
Postów: 40

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do PEPE

PEPE jest nieaktywny

 
- [6] 01-19-2015, 17:16
Quote
WAŻNE!!! PRZECZYTAJ DO KOŃCA A NIE POŻAŁUJESZ!
Zapraszam do najlepszego programu zarobkowego w Internecie. PAIDVERTS to agencja reklamowa, która dzieli się z zyskami ze swoimi klientami. Kupujesz u nich reklamę do swojej strony(lub dowolnej) i dostajesz od nich do wyklikania reklamy o wartości 155% Twojej inwestycji! Czyli za 1$ dostajesz 1,55$. Im więcej zainwestujesz, tym więcej zarobisz. Ja w 3 miesiące odrobiłem 500$, które włożyłem i teraz tylko czysty zarobek, i to coraz większy! Strona należy do zaufanego admina, który już kilka lat działa na MyTrafficWalue i regularnie wypłaca. Zachęcam do rejestracji i na początku darmowego wypróbowania programu. A teraz najważniejsze! Kto zapisze się z mojego reflinka, to: 1) Skontaktuje się z nim i udzielę informacji od czego zacząć. 2)Ma całodobowe wsparcie dotyczące programu. 2) Na bieżąco będę informował o ważnych wydarzeniach dotyczących programu. 3) Wyślę materiały, które ułatwią pracę na stronie(filmy, zdjęcia, itp.). 4) Otrzyma Refback 5% od złożonego depozytu(inwestycji)-Np. Inwestujesz 100$, oddaję Ci 5$, za które możesz wykupić reklamy, bądź wypłacić na konto!
Nie czekaj, ja czekałem i teraz żałuję, bo mógłbym już dawno mieć drugą wypłatę klikając dwa razy dziennie przez pół godziny! Nic nie ryzykujesz.
Link do rejestracji: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Postów: 10


todzio78 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
www.robhajs.com - Odmień swoje życie na zawsze! robhajs.com Zarabianie pieniędzy w internecie 99 12-14-2012 20:16
AWSurveys Zawsze wypłaca i to w $$$! Perkooz Zagraniczne programy 1 02-21-2011 16:28
Lepiej mieć 1 % z pracy 100 ludzi niż 100% z własnej ! stelconfm Programy partnerskie 0 02-11-2010 15:56
Nie zarobisz od razu milionow ale zawsze cos ;) cisek112 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 11-03-2009 16:00
2 PEWNE firmy - zawsze wypłacają aneksja666 GPTC - Get Paid To Click 1 05-26-2009 16:08


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 01:16.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki