header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Programy partnerskie > Polskie programy

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Disign Partner - polski program partnerski - [1] 06-27-2013, 13:12
Quote
Chciałbym Państwa zainteresować projektem inwestycyjnym firmy Disign.pl oraz operatora cyfrowych zewnętrznych nośników reklamowych BIGformat.tv. Jesteśmy firmą od wielu lat (od 1997r.) działającą na polskim rynku reklamy. Obecnie nasza głowna działalność to rozbudowa sieci cyfrowych nośników zewnętrznych typu LED oraz rozwój sprzedaży jako brokera tego typu reklam. Branża jest bardzo innowacyjna i w ostanich latach nie tylko w Polsce, ale też na świecie dynamicznie się rozwija.
W ramach prowadzonej działalności postanowiliśmy opracować Program partnerski będący jak sądzimy bardzo interesującą propozycją na rynku inwestycji o wysokiej stopie zwrotu. Uzyskane środki zamierzamy przeznaczać na przedpłaty kampoanii reklmaowych uzyskując w ten sposób atrakcyjne rabaty, hurtowy zakup atrakcyjnych czasowo i lokalizacyjnie kampanii reklamowch oraz rozbudowę sieci nośników. Program nie będie typowym HYIPem z wielu powodów, oprocentowanie jakie oferujemy nie jest bardzo agresywne (30-90%) rocznie i jest uzależnione od aktualnych potrzeb kapitałowych związanych z konretnymi działaniami operacyjnymi: kampanie reklamowe oraz rozbudowa sieci nośników.
Jestesmy firmą polską z realną siedzibą i listami referencyjnymi kontrahentów. Projekt działa od początku tego roku.
Obszerne informacje znajdziecie Państwo w naszym internetowym serwisie obsługi Partnerów: Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
, gdzie można się bezpłatnie zarejestrować. Informacje z opisem naszej działalności nie wymagają żadnej rejestracji, dopiero uczestnictwo w programie jest możłiwe po uprzednim zarejestrowaniu się.
Teraz postaram się nieco uzupełnić opis naszej zasady działania. Jako broker reklamowy pośredniczymy w sprzedaży czasu reklamowego na zewnętrznych nośnikach reklam - telebimach LED. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, dlatego naszym Klientom oferujemy nośniki z całego kraju. Nasi Klienci to średnie i duże firmy z wielu branż z całej Polski. W znaczącej części naszymi Reklamodawcami są też domy mediowe reprezentujące Zleceniodawców reklam. Rynek reklamy w tej branży oferuje Reklamodawcom dogodne warunki płatności, w przypadku dużych, stabilnych i znanych Reklamodawców są to płatności regulowane po emisji reklamy. Jednocześnie właścicele i operatorzy samych nośników oferują atrakcyjne rabaty w przypadku dokonywania przedpłat na poczet przyszłych kampanii dając w ten sposób dodatkowy zysk na marży handlowej dla brokerów takich jak nasza firma. Poza działanością brokera aktywne rozwijamy się także jak operatorów wielkoformatowych nośników LED. Obecnie posiadamy 3 największe nośniki w Warszawie, szczegóły można znaleźć na naszej stronie internetowej. Nasz wysiłek inwestycyjny oparty dotychczas o tradycyjne, bankowe finansowanie w znakomitej większości kierujemy w stronę tych właśnie inwestycji - w roku 2013 zamierzamy zainstalować w Warszawie kolejnych 5-6 nośników. Dlatego kierujemy ofertę do naszych nowych Partnerów, którzy wpłacając u nas środki będą mogli wraz z nami cieszyć się dodatkową marżą wynikającą z przedpłat na kampanie u operatorów. Tą dodatkową marżę dzielimy symetrycznie między naszą firmę i Partnera. Okresy pracy kapitału oraz wielkość premii zależy od indywidualnej sytuacji handlowe dane transakcji. Obecnie możemy zaproponować oprocentowanie w skali roku na poziomie od 30 do około 100 %. Nasza oferta takich zysków jest codziennie uzupełniana stosownie do nowych pojawiających się opcji ze strony operatorów i zapotrzebowania Reklamodawców. Wartości kampanii i co za tym idzie transakcji wahają się w szerokim zakresie od kilkuset do kilkudziesięciu tys. zł. Nie istnieje zatem wysoka bariera wejścia dla osób chcących zainwestować mniejsze kwoty. W pewnym ograniczonym zakresie mamy także propozycje dla inwestorów mających do dypozycji większe środki (powyżej 200-300k zł), jakimi są inwestowanie lub współuczestnictwo w inwestowaniu w zakresie powstawania nowych dużych nośników LED, ten rodzaj inwestycji zawsze rozpatrujemy indywidualnie po spotkaniach z Inwestorem.
Nasz system obsługi inwestora jest prosty i przyjazny w użytkowaniu, a wysokość premii naliczana jest w czasie rzeczywistym, co można obserwować online w naszym systemie.
Zapraszam wszystkich do zapoznania się z naszą propozycją.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Postów: 1


Andrzej Dąbrowski jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
program partnerski magdalenka001 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 08-13-2011 11:10
najlepszy polski program partnerski panrog Polskie programy 0 02-22-2011 19:35
EXCLUSIVE:*Business partner to manage e-Commerce site (Polish branch) hifistudio.cz Zarabianie pieniędzy w internecie 0 04-20-2010 08:43
Najlepszy polski program partnerski! selkarpp Polskie programy 0 03-29-2010 15:51
Praktykant = partner Shepherd Institute Programy partnerskie 0 10-13-2009 12:58


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 17:38.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki