header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Marketing i reklama > Systemy płatności elektronicznej > Polskie Banki

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Alior Sync - [1] 05-25-2012, 12:01
Quote
Pojawiła się ciekawa akcja ze strony Alior Banku. proponuje ludziom 100zł za odpowiedzenie na kilka krótkich pytań w ramach ankiety, przy promowanym przez nich nowym koncie oszczędnościowym (zupełnie bezpłatnie). Przedstawia się to bardzo sympatycznie.

Wystarczy wejść na link:

Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


i udzielić kilku odpowiedzi.


Następnie odpowiedz na 4 pytania, dotyczące Twoich preferencji i zobacz, jak jeszcze bank Alior Sync będzie się synchronizować z Tobą, Twoim stylem życia i Twoimi potrzebami.

"Przełomowe odkrycia otwierają przed nami nowe, nieograniczone możliwości, które często są początkiem rewolucyjnych zmian. Alior Sync, zapraszając do udziału w akcji „TY i Sync”, przypomina o przełomowych wydarzeniach ze świata technologii. Stają się one wstępem do zabawy, w której Alior Sync pyta przyszłych klientów o ich oczekiwania względem usług i produktów bankowych, czy sposobu spędzania wolnego czasu. Nie przez przypadek padają pytania o preferencje, dotyczące muzyki, gier, filmów czy ulubionych sposobów płatności. Udzielając na nie odpowiedzi, internauci dowiadują się o innowacyjnych rozwiązaniach, jakie przygotował i już wkrótce udostępni bank Alior Sync. Po zarejestrowaniu się w serwisie, uczestnik akcji będzie mógł zobaczyć clip o tym, jak Alior Sync dopasowuje się do niego. W przypadku skorzystania z szybszego procesu rejestracji za pośrednictwem portalu Facebook, w video wystąpi… sam uczestnik i jego znajomi!" - możemy przeczytać na stronie Alior Banku.
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2012
Postów: 18


edc56 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Tags
alior bank , bonus , gratis , sync

Narzędzia wątku
WyglądCzasy w strefie GMT. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki