header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Get-Paid > Oszuści i Dobroczyńcy

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
bitmails.info - [1] 02-28-2009, 17:38
Quote
Do użytkowników jak i do tych co chcą sie zapisać do powyżej firmy:
Zarobione przez ciebie pieniądze dzięki wysokim stawkom to WIRTUALNE Pieniądze "Wirtualne złotówki", które zamienia się zgodnie z przelicznikiem (250zł=0,15$) na prawdziwe.

Tą informację można znaleźć w regulaminie, ale nie wszyscy go czytają, a potem jest . Dlatego warto przed zapisaniem się do jakiejkolwiek firmy przeczytać regulamin.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 1


dabus jest nieaktywny

 
- [2] 04-05-2009, 19:20
Quote
Uwaga nie czytajcie takich bredni. Zostały one napisane przez jakiegoś zazdrosnego administratora jakiejś słabo rozwijającej się strony!!!

BitMails.info Wypłaca zarobione pieniądze wszystkim swoim użytkownikom.
Regulamin należy czytać ale tylko na stronie a nie napisane przez kogoś na jakimś forum.

Swoją stroną przekażę informacje o tej antyreklamie adminowi BitMails.info w celu wyciągnięcia konsekwencji.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Postów: 1


wariat jest nieaktywny

 
- [3] 05-25-2009, 20:45
Quote
przeczytałem regulamin który stwierdza:
"§3. Informacje ogólne.
c).swoje zarobki w programie może przeznaczyć na: - zakup reklamy"
A wcześniej można było normalnie wypłacić na e-golda czy pay-pala. Zmiana regulaminu nastąpiła, powiadomienie o tym fakcie użytkowników już NIE. Wariat gdy już powiadomisz tego admina bitmailsa to napisz mu, żeby wysłał do wszystkich maila, z wiadomością, że ich pieniążki co prawda nie mają wirtualnej waluty ale same są wirtualne!!! Co za różnica czy jest przelicznik czy nie skoro i tak gówno ci wypłacą! Możesz sobie co najwyżej sfotografować blade dupsko, wstawić zdjęcie na sexfotka.pl i wysłać link do swego profilu wszystkim użytkownikom bitmails w ramach zakupionej reklamy za uzbierane "pieniądze". Żałosne.
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2009
Postów: 1


milijon jest nieaktywny

 
- [4] 09-23-2009, 12:19
Quote
Bitmails.info to serwis który był sprawdzany przez urząd skarbowy i prokuraturę pod względem poprawności regulaminu oraz praktyk zarobkowych. Wszystkie kontrole przebiegły pomyślnie dla Bitmails.info , dlatego twierdzenie że kierują nim oszuści jest błędne a osoby piszące takie informacje narażają się na odpowiedzialność cywilną za pomówienia i niesłuszne oskarżenia.

Bitmails.info to serwis który współpracuje z wydawcami programów partnerskich których nie spotkasz w innych takich serwisach www. Tylko w Bitmails.info możesz najszybciej zaznajomić się z najnowszymi programami partnerskimi które pojawiają się na naszym rynku. Dzięki temu możesz jako pierwszy zacząć zarabiać na najnowszych programach partnerskich i zgarnąć jako pierwszy największe prowizje.

Co do zarobków w Bitmails.info są one wirtualne, właściciel serwisu nie ukrywa tego anie nie mami użytkowników obietnicą wypłaty. Zgromadzone środki na koncie Bitmails.info możesz wykorzystać na reklamę swoich stron www dzięki czemu zwielokrotnisz zyski z programów partnerskich w których uczestniczysz.

Dowodem na prawdziwość tych słów jest największa ilość zapisanych użytkowników w tego typu serwisach na terenie Polski. Liczba zapisanych użytkowników liczy się już w dziesiątkach tysięcy.

Nie pozwól się wyprzedzić konkurencji. W czasie gdy Ty czytasz ten post i zastanawiasz się czy warto się zarejestrować inni wyciągają kolejne prowizje z programów partnerskich które reklamują za pomocą Bitmails.info
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Postów: 1


antoni jest nieaktywny

 
- [5] 04-14-2010, 14:45
Quote
Ja jestem użytkownikiem BitMails a kasę zarobioną spieniężam w prosty sposób. Daje ogłoszenie że mam do sprzedania reklamę w internecie, za zarobione pieniądze wykupuję ją dla kogoś kto jest zainteresowany, a ta osoba robi mi przelew na moje konto. Proste Łatwe i Przyjemne
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Skąd: Olsztyn
Postów: 2


BOLS69 jest nieaktywny

 
- [6] 11-01-2010, 11:25
Quote
Też mam konto w tym programie ale tylko dlatego że jest w nim zarejestrowanych dużo userów Bitmails to krętacze ! ale jeśli szukasz miejsca na reklamę w Bitmails jest dużo odbiorców
Banned
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Postów: 34


michalx2008x jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Balticmails.info !!! Koli502 GPTR - Get Paid To Read 0 07-15-2010 15:34
Kutaibux.info Faber33 BUXy 0 06-23-2010 11:06
pig-mails -- eurotrademails -- depacco - bitmails pablos1 GPTR - Get Paid To Read 0 05-24-2009 12:04


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 12:13.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki