header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Bazar - Kupuj / Sprzedaj > Prawie jak Allegro > Oferty Pracy

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Sposób na zarobienie kilku złotych przez internet - [1] 03-05-2009, 13:26
Quote
Kamil Kowalski


Witam serdecznie wszystkich , którzy myślą , myśleli lub kiedykolwiek będą myśleć jak w łatwy sposób nie oszukując nikogo , legalnie zarobić parę groszy przez Internet? .

Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi TAK to przeczytajcie ten dokument , który siedząc w domu i nudząc się a jest dziś 5 marzec 2009r. postanowiłem napisać jako student któremu przydałoby się parę groszy pewnie dokładnie tak samo jak wam .

Do rzeczy otóż kiedyś szukając podobnych tematów , czyli jak zarobić trafiłem na pewnego Amerykanina czy może Japończyka dokładnie nie pamiętam  który wymyślił pewny system zarabiania a właściwie dostawania pieniędzy coś w stylu ludzie dla ludzi . Nie będę opisywał jak on działa ale opisze na czym polegać ma mój system , zaadaptowany na Polskie warunki .

Jak powszechnie wiadomo w Polsce jest ok. 40 mln ludzi , załóżmy ze w obecnej fazie dużych migracji młodej części społeczeństwa jest nas 35 mln , w sumie nie ma to większego znaczenia a dlaczego zaraz się dowiecie .

Nie myśleliście kiedykolwiek o tym co by było gdyby każdy Polak , albo nawet połowa dała wam po 1zł ? Czy 1zł to dla was dużo ? Nie sądzę a mielibyście wtedy ok. 20mln zł . Czy to mało ? Niech każdy odpowie sam sobie na to pytanie .

I właśnie z tym pomysłem , uderzam do was , oczywiste jest ,że nie da się zrobić takiego systemu aby każdy dostał od każdego 1zł bo wyszłoby się na zero  a to bez sensu , dlatego siedząc i kombinując opracowałem pewien ograniczony pomysł ( ograniczony liczbą chętnych chcących wziąć udział w tym programie ) który pozwoliłby żeby pewna ilość ludzi w tym nie ukrywajmy ja  zarobił parę złotych nie wydając przy tym więcej niż 1zł .

No wiec zaczynamy :


1. Chcę zbudować coś na zasadzie rozrastającego się drzewa .
2. Pierwszą jego gałęzią a właściwie nasionem  jestem ja , ponieważ chciałem , wysiliłem się żeby to napisać i wymyśliłem zabezpieczenie przed oszustami którzy chcieliby skopiować ten tekst i zmienić tylko dane pierwszej osoby na swoje .
3. Zasada działania systemu jest prosta , ja jako pierwsza osoba tego drzewka na końcu artykułu podam swój numer konta imię nazwisko , i bank tyle wystarczy do zrobienia przelewu na 1zł .
4. W systemie mogą brać udział tylko osoby które mają bezpłatne przelewy i posiadają swoje konto w dowolnym banku ( w przeciwnym razie im się to nie opłaca bo wydadzą więcej od innych na wykonanie przelewu , no chyba ,że same chcą )
Natomiast konto bankowe najlepiej z dostępem do Internetu bezwzględnie posiadać musi każdy uczestnik
5. Punkt kolejny to nie próbowanie żadnego rodzaju oszukiwania , i wstawiania siebie wyżej w hierarchii programu niż to jest w rzeczywistości , ponieważ tylko nasz wspólny
wysiłek i uczciwość mogą spowodować ,
że to będzie miało sens
6. Ja jako pierwszy rozmieszczę ten artykuł wszędzie gdzie tylko będę mógł i będę czekać na zgłoszenia osób chętnych do programu
7. Warunkiem przystąpienia do programu jest wpłata na moje konto kwoty 1zł i w tytule
przelewu podać swoje imię , nazwisko , miasto i bank z jakiego
dokonujecie wpłaty
8. Gdy uzbieram już określoną liczbę osób , ustalam ją na 100 ,
( czyli będzie to 100zł ) ja jako prowadzący kończę udział w
tym programie , i z kwotą stu złotych wybieram kolejną osobę
z pośród tych które mi wpłaciły , która rozpocznie kolejną fale i
ona teraz musi znaleźć sobie swoje 100 osób które wpłacą jej po
1zł .
Jednoczesnie każdy kto dokona wpłaty na moje konto zyskuje
prawo do skopiowania tego artykułu i podania swoich danych do
wpłaty nie zmieniając przy tym danych pomysłodawcy i danych
kontaktowych


9. Dlaczego ustaliłem kwotę na 1zł ? To proste są 2 powody , pierwszy żeby udowodnić wam ze nie tylko chcę się nachapać kasą , ale też dlatego , że będzie to dla mnie nowe doświadczenie i jeśli się uda być może wykorzystam to w mojej pracy którą niedługo będę pisać, na studiach które kończę a są to studia ekonomiczne .

I ostatnia sprawa to zabezpieczenie przed oszukiwaniem w programie :
• Po pierwsze patrz zawsze na datę posta na forum bądź datę dodania artykułu gdziekolwiek on się pojawi , wszelkie artykuły podobnej treści dodane w późniejszym terminie będą plagiatem i nie można ich traktować poważnie
• Po drugie na końcu artykułu podam maila na którym będę informował o aktualnych osobach które dokonały wpłaty na moje konto i tym samym biorą udział w programie .
Jeśli masz wątpliwości co do wiarygodności osoby która podaje się za uczestnika i zachęca do wpłaty na jej konto napisz do mnie a w odpowiedzi podam Ci informacje czy osoba ta rzeczywiście bierze udział w naszym programie który mamy wspólnie i uczciwie stworzyć bo tylko to daje szanse na powodzenie .

Każda osoba wykryta jako oszust , będzie dodawana do czarnej listy programu udostępnianej oficjalnie i nigdy więcej nie będzie mogła wziąć w nim udziału ponownie jako pełnoprawny uczestnik


Tak podsumowując to tyle , krótko i myślę konkretnie , teraz moim zadaniem jest rozpromowanie tego artykułu w Internecie i czekanie na chętne osoby , nie mam pojęcia czy ten program się powiedzie ale mam nadzieje ,że tak .


Ile razy wysyłaliście smsy na pomoc dla osob potrzebujących ?

Ile razy mówiliście w duchu ze sami jesteście potrzebujący ?

Dlaczego mamy nie pomóc sobie sami ?

I kilka kwestii formalnych :
-osoba biorąca udział w programie zgadza się na przesyłanie swoich danych które poda między innymi uczestnikami programu w celu potwierdzenia ich wiarygodności
- oraz oświadcza ze kwota 1zł , jest przekazywana dobrowolnie , bezzwrotnie oraz nie jest dochodem , źródłem dochodu ani żadną inna formą przychodu dla osoby której wpłacamy od którego należałoby odprowadzić podatek dochodowy.

Oto dane pierwszego uczestnika programu czyli mnie  :
Kamil Kowalski
Kielce
ING BANK ŚLĄSKI
Nr. Konta : 74 1050 1416 1000 0022 8430 5600Mail informacyjny ( info. Dotyczące uczestników programu oraz wszelkie inne
pytania ) - Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
lub Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie
Jeśli program się choć trochę rozwinie , planuję stworzyć stronę internetową która będzie zrzeszać uczestników i informować o obecnych stanach kont uczestników najlepiej zorganizowanych . Oraz strona będzie zapewniać maksymalne bezpieczeństwo i ograniczać do zera możliwości oszustwa .
Zastrzegam prawo do kopiowania , powielania , zmieniania mojego artykułu i podawania go jako swój bez mojej wiedzy , wszelkie takowe próby które zauważę będę egzekwował i starał się załatwić polubownie a jeśli nie dojdzie to do skutku będę egzekwował to poprzez inne formy w ostateczności również prawne .

Pozdrawiam Serdecznie Kamil K.

Ostatnio edytowane przez kamil608 : 03-05-2009 - 13:38.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 1


kamil608 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Łatwy sposób na zarobienie pieniędzy julian Zarabianie pieniędzy w internecie 6 04-01-2011 10:20
Ciekawostka ? a może sposób na zarobienie syzyf Programy partnerskie 1 08-07-2010 21:15
Nowy sposób zarabiania przez internet Dziku1991 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 04-29-2010 21:53
INetCash surfbar najlepszy sposób na zarabianie przez internet ! kldbrns Zarabianie pieniędzy w internecie 1 11-30-2009 15:12


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:02.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki