Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje

Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje (http://www.forami.pl/)
-   Inne systemy (http://www.forami.pl/inne-systemy/)
-   -   kantor online (http://www.forami.pl/inne-systemy/8828-kantor-online.html)

Robert B 04-11-2012 11:27

kantor online
 
Interesuje mnie, czy ktoś używa wymiany walut w internecie - kantor online. Z tego co czytalem, jest to tańsze - korzystniejsze, ale czy ktoś ma jakieś doświadczenia? Jest zadowolony?
Są jakieś zabezpieczenia, wymogi, czy każda prywatna osoba może założyć taki serwis? Obawiam się, że można dać tam pieniądze do wymiany i fige dostaniemy.

Adam12 05-27-2012 16:11

Często korzystam z kantorów internetowych. To co możesz zyskać to lepszy kurs wymiany no i troche czasu który normalnie poświęcił byś na wyprawę do kantoru. Co do wymogów to w ostatnim czasie tego typu serwisy zakładaja też firmy nie posiadające licencji NBP. Działają one na zasadzie tzw hybrydowych biur usług płatniczych ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]) i z tego co wiem nie ma ograniczeń czy obostrzeń dotyczących zakładania tego typu działalności. Śledzę rynek kantorów internetowych i do tej pory nie słyszałem o próbie oszustwa czy kradzieży. Zawsze jednak warto poczytać trochę opinii na temat serwisu w którym zdecydujesz się wymieniać. Sam korzystam w takiej sytuacji z [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...].

edc56 05-30-2012 10:37

Jak korzystam z

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dobrze sprawdza się do wymian dla e-wallet. Ma korzystne ceny.

szaroges 06-03-2013 22:33

Ja często korzystam z kantorów internetowych - naprawdę jest dużo wygodniej, nie trzeba się ruszać z domu specjalnie i myśleć gdzie by tu porównywać ceny... Do tego polecam monitorowanie kursu walut w czasie rzeczywistym, tak jak na przykład ktoś ma kredyt we frankach (niestety ja :/). Bardzo fajna sprawa: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

basia 06-24-2013 00:49

Jeżeli chodzi o monitorowanie kursów - całkowicie się z Tobą zgadzam. Ja porównuję je na strefawalut.pl, a Ty jak kontrolujesz sytuację?

JakiKantor 02-17-2014 13:47

Jeżeli o kantorach online mowa - będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] dotyczącej wymiany walut przez internet. Z góry dziękujemy za pomoc :)

Nie zarejestrowany 06-20-2014 20:05

Amronet
 
Po co monitorować? Ja jestem wierny Amronetowi, na inne e-kantory nawet nie patrzę, bo po co? Zdarza się, że inne obniżą na chwilę kurs, ale obsługa jest fatalna, nie to co w Amronet, w którym trzymają dobry poziom cały czas.

Małgorzata 06-23-2014 11:57

wymieniam online
 
Prawie 2 lata już wymieniam walutę wyłącznie przez Internet, w tym głównie za pośrednictwem Amronet.pl. Czy jestem zadowolona? Nawet bardzo! Oszczędzam sporo pieniędzy i już nie muszę porównywać kursów w kantorach na mieście. Zresztą żaden nie oferuje tak korzystnych jak internetowy Amronet.

Miłosz 06-30-2014 21:30

o kantorach online
 
Zakup waluty online wychodzi dużo taniej i jest bezpieczny- tak jak np. transakcja w bankowości elektronicznej. Wspomniany Amronet.pl to pewnik- korzystałem i wszystko przebiegło świetnie, łącznie z przelewem na konto, który otrzymałem w niecałe 20 minut.

Miiley 07-08-2014 21:27

Owszem, taki kantor jest bardzo wygodny:) Sama korzystam z Amronetu i naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Oszczędzam też pieniądze, bo na dobre mogę zapomnieć o wygórowanych spreadach. W Amronet.pl zamiast tego jest stała prowizja 0,2%.


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:06.

Powered by vBulletin©

Copyright© by Forami.pl 2008