header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Get-Paid > Hyipy, Dobule'ry etc.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
BetFairInvest.com - od 50% dziennego zysku dla inwestorów! - [1] 08-23-2013, 21:04
Quote
Witam serdecznie, chciałbym Wam przedstawić nową firmę, która zaczyna swoją światową karierę: rosyjsko-ukraińska platforma inwestycyjna - BetFairInvest.com. Zarabiamy na zyskach generowanych przez bet-traderów na międzynarodowej giełdzie zakładów sportowych betfair.com. Poniżej wyjaśniam jak jest skonstruowany model biznesowy firmy oraz w jaki sposób inwestowane są nasze pieniądze i jak generowane są zyski. Zapraszam do lektury.

Giełda zakładów sportowych BetFair to bardzo specyficzny rynek - w przeciwieństwie do znanej nam giełdy walutowej Forex czy też papierów wartościowych pracuje 365 dni w roku, a podstawowym produktem w obrocie handlowym są zdarzenia sportowe. Każdy z graczy może tworzyć własne kursy, sprzedawać je lub kupować od innych. Dzięki temu ten wyjątkowy portal do tradingu na giełdzie sportowej umożliwia zarabianie pieniędzy już przed pierwszym gwizdkiem sędziego.Do dyspozycji graczy jest kilkadziesiąt dyscyplin sportowych takich jak: piłka nożna, tenis, wyścigi konne, siatkówka, boks czy koszykówka.

BetfFair pozwala również zakładać się o wynik elekcji politycznych czy notowań giełdowych. Wiele wydarzeń sportowych można śledzić na żywo i na bieżąco tworzyć własne zakłady. Trading na BetFair jest łatwiejszy od tradingu na FX, ponieważ gracz nie musi analizować skomplikowanych czynników mikro i makroekonomicznych - jednakże musi mieć wyodrębnione dyscypliny sportowe i posiadać sporą wiedzę na ich temat. Bet-trader nie musi znać się na nudnych giełdowych wskaźnikach i czekać, aż giełda się odbije - dni, miesiące lub lata, rynek BetFair jest bardziej dynamiczny, a analiza sportowa w ma zupełnie odmienny charakter niż analiza rynku finansowego czy giełdowego. W bet-tradingu z dużym prawdopodobieństwem można przewidzieć wynik danego zdarzenia. Doświadczeni traderzy są w stanie uzyskać niebywałe stopy zwrotu sięgające 120-300% miesięcznie.

Bet Fair Invest Ltd. jest rosyjsko-ukraińską spółka założoną w 2012 roku. Od maja 2013 funkcjonuje w internecie oferując możliwość inwestycji, gdzie powierzonym kapitałem zarządzają bet-traderzy z kilkuletnim doświadczeniem na giełdzie BetFair.

Oferta BFI głównie skierowana jest na rynek rosyjski i ukraiński, lecz spółka nie zamierza na tym poprzestać. Z informacji podanych przez Andrieja Archipowa - managera w spółce BFI, obecnie trwają prace nad wprowadzeniem wersji anglojęzycznej strony, aby sprostać wymaganiom inwestorów z Europy Zachodniej. Osobiście, póki takiej wersji nie ma polecam otwierać stronę przez Google Chrome z automatycznym tłumaczeniem na j. agnielski.

Obecnie, grupa polskich inwestorów bardzo dynamicznie się rozwija:-)

Strona BFI jest bardzo profesjonalnie przygotowana, znajdują się na niej najważniejsze informacje na temat spółki, zatrudnianych przez firmę traderów, codzienne raporty z wybranymi wynikami tradrów, numery kontaktowe do oddziałów firmy oraz biuletyn firmowy. Back Office posiada bardzo prosty i czytelny interfejs - każdy inwestor bez problemu będzie w stanie się w nim poruszać.

Na szczególną uwagę zasługuje wprowadzenie przez firmę tzw. "funduszu stabilizacyjnego", który ma na celu pokrycie ewentualnych poniesionych strat przez traderów. Na ten cel BFI przeznacza 15% dziennego zysku Spółki . W przypadku poniesienia straty powyżej 5% firma wyrównuje inwestorom straty z "funduszu stabilizacyjnego" na zakończenie dnia handlowego.

BFI integruje kapitał z depozytów inwestorów na jednym koncie zbiorczym: BFI Asset Managment Account, następnie kapitał jest rozdzielany proporcjonalnie na rachunki SIEDMIU doświadczonych bet-traderów, którzy codziennie prowadzą handel zakładami na giełdzie BetFair. Na zakończenie każdego dnia handlowego system rozliczeniowy zapisuje odrębnie na kontach inwestorów zysk proporcjonalnie do wybranego wcześniej planu inwestycyjnego. Zaksięgowane na rachunku środki zaczynają pracować następnego dnia handlowego bez względu na to czy będzie to weekend czy dzień powszedni. Kapitalizacja odsetek odbywa codziennie po zakończeniu handlu. Okres "zamrożenia" środków wynosi 14 dni kalendarzowych od daty wpłaty - w tym czasie nie można wycofać depozytu. Po upływie wyżej wymienionego terminu można wycofać depozyt wraz z zyskiem lub pozostawić na dłuższy okres czasu.

Wypłata środków na zlecenie minimum 30$, czas realizacji wynosi obecnie do 30 minut (tyczy się to procesorów płatniczych). W przypadku kart kredytowych i wypłat na konta bankowe termin może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Przy jednorazowych wypłatach min. 300$ firma weryfikuje tożsamość wypłacającego - dzwoni do nas konsultant z BFI w celu potwierdzania dyspozycji.

Depozyty i podział zysków wyglądają następująco:

Depozyt: 10$-1000$ - otrzymasz 50% dziennego zysku wypracowanego przez traderów.
Depozyt: 1001$-5000$ otrzymasz 60% dziennego zysku wypracowanego przez traderów.
Depozyt: 5001$-10.000 otrzymasz 70% dziennego zysku wypracowanego przez traderów.
Depozyt: 10.001$ i więcej - otrzymasz 80% dziennego zysku wypracowanego przez traderów.

W tej chwili najłatwiej dokonać wpłaty za pomocą karty płatniczej VISA lub MasterCard
. Najlepiej robić takie zlecenie przed godziną 15.00. Na zaksięgowanie depozytu czeka sie 30-40 minut!

Dla osób zainteresowanych zainwestowaniem swojego kapitału w BetFair Invest zamieszczam filmy mojego autorstwa. Na jednym z nich omawiam dokładnie model biznesowy BFI, natomiast drugi film to instruktaż o tym jak się zarejestrować. Sam osobiście uważam, że BFI jest to przemyślanym i wiarygodnym projektem, jakiego od dawna brakowało w sieci (każdy masz już chyba dość HYIPów i Ponzi - przynajmniej ja). Znam osobiście ludzi, którzy są zawodowymi bet-traderami, wiem jakie osiągają wyniki. W związku z tym możecie być pewni, że profity jakie możemy uzyskać na BFI są jak najbardziej osiągalne. Za niecały tydzień powstanie film przedstawiający moje efekty w BFI po około 3 tygodniach od startu (również go tutaj umieszczę). Nagram ten film ponieważ chcę przekonać osoby, które jeszcze wahają się czy nad tym czy wejść do projektu czy nie, że jest on naprawdę wartościowy Ja już się przekonałem Linki do moich filmów zamieszczam poniżej


O firmie BetFairInvest: http://www.youtube.com/watch?v=9P8ksIQuMw4

Rejestracja: http://www.youtube.com/watch?v=IF5B4bOiUVE
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 2


mateusz.bednarz jest nieaktywny

 
- [2] 08-26-2013, 17:26
Quote
*** UWAGA *** WAŻNY KOMUNIKAT *** UWAGA ***

* Jeżeli w ciągu 180 dni od daty rejestracji na BFI osoba nie dokona wpłaty na swoje konto zostanie ono USUNIĘTE !!!

* Obecnie minimalna kwota wpłaty wynosi 10$, firma w niedługim czasie planuje tą kwotę podnieść do 50$. Więc, jeżeli ktoś ma mniejszą kwotę niż 50$ to może wpłacić jeszcze przed planowaną podwyżką. Moim zdaniem podniesienie tej kwoty to bardzo dobry ruch ze strony BFI.

Przekażcie te informacje osobom w swoich zespołach
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Postów: 2


mateusz.bednarz jest nieaktywny

 
- [3] 10-05-2013, 16:55
Quote
co to jest?!?!?
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Postów: 4


HyipNEWS jest nieaktywny

 
Ktoś ma informacje ? - [4] 12-13-2014, 00:56
Nie zarejestrowany
Quote
Ktos ma wiecej informacji na temat BetFairInvest.com - nie moge nic znaleźc
Guest
 
Postów: n/a 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
2% zysku dziennie - wyjątkowa wiarygodność, 10$ na start jbp-24 Inne 0 07-10-2012 18:32
40 % zysku miesiecznie kornel.namyslowski Zarabianie pieniędzy w internecie 2 05-24-2012 22:40
zarabiaj i wypłacaj 2% dziennie zysku jasiucom Zarabianie pieniędzy w internecie 0 03-26-2012 17:01
praca dla chętnych zysku moje3 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 03-22-2011 13:37
Refbackuj - 70 % zysku więcej pavixion Oferty RefBack 2 01-30-2010 09:37


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 11:21.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki