header

Wróć   Forum o zarabianiu:pieniądze, praca, inwestycje > Zarabianie w internecie > Get-Paid > GPTR - Get Paid To Read

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Paidverts - [1] 04-30-2015, 18:31
Quote
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


PaidVerts to platforma reklamowa która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Projekt stworzony z rozmachem, skrypt oraz grafika robione na zamówienie, unikalny plan marketingowy. Nie jest to typowa pasywna inwestycja, otóż wszystkie naliczenia dostajemy w postaci reklam do wyklinania, z wierzchu wygląda więc jak typowy PTC, natomiast ci co potrafią czytać „między wierszami” wiedzą że pójdzie tutaj zarobić.

Paczka reklamowa kosztuje 1$ , w zestawie dostajemy 50 wyświetleń naszej strony, 25 wyświetlen bannera 728x90 oraz 100 wyświetleń bannera 125x125. Maksymalny zysk z 1 paczki wynosi 1.475$.

Nie ma limitu zakupu, wartym odnotowania jest fakt że będziemy dostawać reklamy proporcjonalne do wartości naszych ad-packów (chociaż przy dużej inwestycji również zdarzą się mniejsze reklamy) np. inwestując 100$ możemy dostać reklamy nawet i po 1$ / sztuka.

Jak już pisałem nie jest to pasywna inwestycja, musimy codziennie klikać reklamy żeby „odbierać” nasze naliczenia. Na wyklinanie reklam mamy 18 godzin, także zalecane jest codzienne logowanie się na konto!

Można również zarabiać na darmowym koncie, oglądając reklamę aktywacyjną dostajemy punkty BAP (Bonus Ad Point) dzięki którym będziemy dostawać płatne reklamy.

Za dodatkowe 5 centów możemy wykupić opcję upgrade, dzięki której będziemy dostawać niewykorzystane reklamy przez innych użytkowników. Zarobek z 1 upgrade to przynajmniej 1$, jest to więc dobra okazja dla darmowych użytkowników na szybkie rozkręcenie swojego konta.

Akceptowane metody płatności to: perfect money, egopay, solidtrustpay, przelew bankowy, western union, paypal. Więcej wkrótce.

Prowizja za poleconych wynosi 10% od ich zakupu adpacków, oraz 5% od ich wszystkich płatnych klików.

Co do paypala, ze względu na ich dość restrykcyjne warunki użytkowania oraz możliwość wyłapania bloka na 180 dni „za nic” nałożone są duże limity na ten procesor, początkowo będzie to 11$/tygodniowo, wraz z biegiem czasu limity będą maleć / będą zniesione. Admin również może dostosować limity z panelu admina (np. indywidualnie dla danego, zaufanego użytkownika). Ograniczenia dotyczą tylko depozytów, a nie wypłat!

Projekt ten powstał na bazie programu crowdfundingowego mytrafficvalue, mamy więc do czynienia z czymś dużym, na długi okres czasu, no i przede wszystkim znanym i doświadczonym adminem.

Jeżeli ktoś ma już konto na MTV to do PV może się po prostu zalogować, nie trzeba na nowo zakładać konta!

Według mnie program ma wielkie szanse żeby odnieść sukces, oto kilka powodów:

Z perspektywy reklamodawcy

-już na starcie mamy dość duży traffic oraz 5 tysięcy zarejestrowanych użytkowników

-jedna reklama polega na przekopiowaniu 3 linii tekstu i spędzeniu na stronie 30 sekund

-profile użytkowników z takimi statystykami jak traffic value, gaming volume itp, niedługo po starcie będzie można tworzyć targetowane kampanie reklamowe, np. dla użytkowników którzy łącznie wpłacili > 100$ czy też postawili określoną sumę w kasynie. Chyba żadna platforma nie może się poszczycić dostępem do takich statystyk, tutaj wszystkie te dane są brane z projektu bazowego.

-tania reklama, już od 1$ dostajemy 50 wyświetleń naszej strony oraz 25 wyświetlen bannera 728*90px oraz 100 wyświetleń bannera 125x125.

-dużo statystyk dotyczących naszych kampanii reklamowych

Z perspektywy inwestora

-doświadczony admin

-dość fajne procesory płatnicze, a budowa programu pozwoli na akceptację kolejnych zaraz po starcie

-duża baza inwestorów na start

-możliwość inwestycji już od dolara więc tez częstej reinwestycji.

-program nie działa jak typowy schemat ponzi’ego, część środków jest inwestowana w plan 250% w projekcie „bazowym” który na ten moment działa bardzo sprawnie. IMO PV nie „zdechnie” więc po tygodniu czy dwóch, wręcz przeciwnie, największe naliczenia pojawią się jakoś 3-5 tygodni od startu- jako że zamknięte inwestycje dzielone są w 100% dla reklamodawców.

-wysokie prowizje dla polecających

-wszystkie naliczenia trafiają na paidverts balance, można więc je wypłacić inną droga niż była robiona wpłata. Przykładowo wpłacamy z STP, a zyski wypłacamy na PayPala

-transparentność, dużo statystyk, strona bardzo prosta w obsłudze

Mój blog na ten temat:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Link do rejestracji:
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Można również wykupić SUPER UŻYTKOWNIKA
Super Użytkownicy mają pierwszeństwo w otrzymywaniu 10 x 1% reklam, które są tworzone, a później wydawane w sposób losowy podczas zakupu każdej nowej kampanii reklamowej. Podczas zakupu kampanii reklamowej o wartości 100$ powstanie 10 * 1$ reklam, które zostaną przydzielone w sposób losowy na koniec dnia serwerowego. Jako Super Użytkownik otrzymasz wszystkie te reklamy! (razem z innymi aktywnymi Super Użytkownikowami).

Aktualizacja jest aktywna przez minimum 7 dni (168 godzin od momentu zakupu).
Aktualizacja będzie przedłużana (o kolejnych 7 dni) w przypadku, gdy otrzymasz mniej niż 2.99$ / 19.99$ wartości 1% reklam. Przedłużenie będzie reaktywowane do momentu osiągnięcia co najmniej minimalnej kwoty za dostarczone na konto reklamy.
Na koniec każdego dnia serwerowego, za wszystkie zakupy dokonane w danym dniu, 1% reklam jest przydzielanych do losowo wybranych Super Użytkowników.
Aby otrzymać 1% reklam, na koniec dnia serwerowego, kiedy są one przydzielane, Twoja aktualizacja musi być aktywna. Jeżeli aktualizacja wygaśnie przed północą i nie dokonasz jej odnowienia to nie otrzymasz żadnych reklam za ten dzień serwerowy. (Jednakże, jeżeli nabędziesz aktualizację swojego konta o godzinie 23 to i tak otrzymasz za ten dzień serwerowy 1% reklam, nawet tych zakupionych przed 23!).
Możesz zakupić jednocześnie zarówno Mini jak i Mega Aktualizację.

MINI:
Dostarczy to 1% wzystkich reklam o wartości z przedziału od 0.01$ do 0.49$. Przykład: Otrzymasz 1% wszystkich reklam zakupionych w ciągu następnych 7 dni za kwoty 1$-49$ (razem z innymi aktywnymi Super Użytkownikowami).

MEGA:
Dostarczy to 1% wszystkich reklam o wartości od 0.50$! Przykład: Otrzymasz 1% wszystkich reklam zakupionych w ciągu następnych 7 dni za kwoty 50+$ (razem z innymi aktywnymi Super Użytkownikowami).

Zapraszam
Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie


Aby zobaczyć link załóż konto: zarejestruj sie

Ostatnio edytowane przez smoke30 : 05-04-2015 - 11:45.
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Postów: 10


smoke30 jest nieaktywny

 
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Zarabianie od 1$ tygodniowo do 500$ Paidverts gorx GPTC - Get Paid To Click 0 01-26-2015 15:48
DigAdz - konkurencja dla PaidVerts nigraS Programy partnerskie 0 12-17-2014 19:29
PaidVerts - inwestujesz i zarabiasz. kolega1231 Programy partnerskie 1 11-04-2014 20:31
Zarabiaj z Paidverts gomes26 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 08-28-2014 16:59
Zarabiaj z Paidverts gomes26 Zarabianie pieniędzy w internecie 0 08-15-2014 06:16


Czasy w strefie GMT. Teraz jest 16:01.


Powered by vBulletin©
Copyright© by Forami.pl 2008

Ranking stron internetowych, dobre, fajne, najlepsze strony www, darmowe statystyki